|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Пица пан тава
15.2.2013 19:19:44   
twin girls
user posted image

< Поракaта ја уредил Felly RR -- 16.2.2013 8:13:33 >


_____________________________

The best inheritance a parent can give to his children is a few minutes of their time each day.

(Одговор на членот twin girls)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Пица пан тава
13.3.2013 9:22:43   
Luci

ИЗВОРНА ПОРАКА: Snowhite

После неколку неуспешни обиди, мм реши да ја проба и тоа за омлет од јајца, ги изматка, малку сиренце внатре и тураш и како палачинка сето се прави за мерак, а и јас после тоа почнав да ја користам, за месо пилешко со неколку капки масло убаво се испече. Е сега пробав еднаш компири, ама не ми се направија баш, ај кажете ми како правите компири, ги сечете на потанко, ги превртувате или ги оставате сами да се готват. Прашањево можеби е смешно, ама ете по ваша препорака сакам да ја научам како се готви и в лето на тераса ќе си готвам

Јас ги сечам на коцки, ставам малку масло, сол, вегета и рузмарин. Вода не сум ставила никогаш, превкусни се

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Пица пан тава
13.3.2013 16:27:02   
TATJANSIM
Od kade moze da se nabavi?

(Одговор на членот twin girls)
Непосредна врска до пораките: 28
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?