|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Секс во иста соба со бебето??
28.9.2009 12:03:14   
mami
Ники, нели почнало...на добар пат сте...

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Секс во иста соба со бебето??
3.10.2009 14:41:59   
mother 29
ова е вистина. на пријателка детето околу 10 год.  и во детска си спие,арно ама што му текнало некое време да стане ,а овие на сред работа.поза..жената врз мажот.и детето влегување и опппппп.

и утре цело школо зборувало дека мајка му го тепа татко му!user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Секс во иста соба со бебето??
3.10.2009 14:44:27   
mother 29
ники?!
имаше репете а?

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Секс во иста соба со бебето??
3.10.2009 17:30:18   
daniel
pa ne izvodlivo nitu pak prakticno

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Секс во иста соба со бебето??
5.10.2010 14:10:13   
mosa
lele boze sto  vi se slucuva moeto since seuste e malo no koga ke potporasne ova li ne ceka sega taa rabota ja pravime navecer koga tino ke legne da spie vo dnevnata soba bidejki sme sami vo kuka ziveeme no svekormi i svekrvami otidoa vo selo pa taka da sega uzivgkame sami noooooooo tino ke potporasne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sto ke bideuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BRAKOT vsusnost e fensi zbor za posvojuvanje vozrasno masko dete koe ne e sposobno da se grizi samoto za sebe!!!

(Одговор на членот daniel)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Секс во иста соба со бебето??
5.10.2010 14:16:14   
prettygirl
ме изнасмеавтеuser posted image .Јас незнам кај нас како ќе биди,ко ќе биди ќе ви кажам ама внука ми од брачед ми лани кога беше помала ќе дојдеше кај нас и ќе почнеше да кажува.Вика мама и тато беа голи во креветот се бакнуваа а јас ги гледав и ќе почни да објаснува како се бакнувале.Ги гледам вика јас стално навечер шо праватuser posted image
user posted image user posted image лудила се малите се прекажуваат

(Одговор на членот mosa)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Секс во иста соба со бебето??
5.10.2010 14:45:49   
AnnaMolly RR
Моево ѕверче топ не го буди кога е заспан. И не му сметаме. Ама читам ова приказниве со поголемките деца и се газам од смеење! Е, кога ќе пораснат, постои дневна, туш кабина, па како што кажа Анушка може и на машина хахахах!

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот prettygirl)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Секс во иста соба со бебето??
5.10.2010 14:47:31   
Палешка РР
Или ќе чекате да излези в град, како мене user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Секс во иста соба со бебето??
5.10.2010 15:03:11   
Glück90
e rr user posted image za temava dolgo vreme se prasuvav kako izgleda ova.Da vi kazam edna smeska i jas.Koga bratucedamu na mm bila mala spiela so majkai i tatkoi i edna vecer dodeka ovie si ja izvrsuvale onaa rabota malava stanala i gi videla.Slednoto utro otisla kaj babai i rekla babo da ti kazam mama snosti go jaavase tato a posle tato ja javase mama.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

When you focus on problems, you will have more problems. When you focus on possibilities, you will have more opportunities. Dream. Wish. Make it happen.

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Секс во иста соба со бебето??
5.10.2010 15:05:55   
Glück90
inace nekolku pati se desilo pomaliot vnuk da spie so nas a nie onaka da si rabotime ama tivko dole na pod da ne go nisame krevetot deka mnogu brzo se budi vnukmi.A koga pogolemiot spie so nas nema cepkanje i takvi drangulii golem e 6 godini i se razbira.user posted image

_____________________________

When you focus on problems, you will have more problems. When you focus on possibilities, you will have more opportunities. Dream. Wish. Make it happen.

(Одговор на членот Glück90)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Секс во иста соба со бебето??
5.10.2010 15:12:19   
lukas
jas da vi kazam ziveam sama so mm mi i ne bi imala odnos vo ista soba so bebceto,imam uslov,no ako nemam uslov a mi se saka,iskreno nezz,ne bi sakala,no ako nemam uslov pojma neam so ke pram sto posto isto na tivko,hahhuser posted image user posted image user posted image ,nezz nekako ne mi e nevkusno toa,iskreno i koga imav vo druga soba prvite pati koga se porodiiv nemozev da uzivam neznam da objasnam zosto,mi bese nekako,bljak,ne dgabe nemozam da objasnam ...ama ete sega sum poopustena...

_____________________________

Неможите да бидите храбри ако не сте повредени.Неможе да научите ако не сте погрешиле.Неможете да бидете успешни ако не сте доживеале неуспех.

(Одговор на членот Glück90)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Секс во иста соба со бебето??
5.10.2010 15:14:33   
arh_diz
Ziveeme sami so mm pa imame uslovi za vo druga soba. Ama otkako se porodiv ne mi doslo do seksuser posted image user posted image

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот lukas)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: Секс во иста соба со бебето??
5.10.2010 15:23:12   
amelbebe
go cekame cvrsto da zaspie,nejke so sestra mu vsoba,inaku ako vidi toj ima na site da preraskazuva mnogu e zborlivuser posted image

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: Секс во иста соба со бебето??
11.1.2011 0:20:41   
Nadezna
Brao be zenista user posted image

(Одговор на членот amelbebe)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: Секс во иста соба со бебето??
11.1.2011 8:58:55   
Pepelaska *
И ние го чекаме да заспие иако редок ни е сексот пошто сме преморени, а и немаме друга соба, свекор ми и свекрва ми држат спална и кујна, девер ми уште една соба и ние. МАл е уште и да се разбуди не разбира ама кај нас може да с ивлезе и некој друг така да катастрофа опуштање никако ама кога ќе си се преселиме е тогаш ќе надоместимеuser posted image

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот Nadezna)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: Секс во иста соба со бебето??
11.1.2011 11:51:28   
strelec 8
 bidejki ziveeme so svekor i svekrva vo edna kuka znaci se mora da se odviva vo edna soba.imame tri mesecno bebe e dve ipol godisno dete.jas spijam so decata na spalnata a toj na eden drug krevet vo ista soba.seks samo moze od koga ke go odnese na gradinka pogolemoto .samo preku den.

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: Секс во иста соба со бебето??
11.1.2011 17:52:23   
Snowhite RR
Јас кога се породив неколку месеци не можев да се опуштам, иако е мало и не разбира ништо, совеста некако не ми дозволуваше, Лукас како тебе, те разбирам потполно, ама мм се лутеше, а и јас сфатив дека нема друго чаре, во една соба сме само засега и ќе мора така, дури и сега ако правиме нешто го преместувам в креветче, ако е спие на нашиот кревет, нема шанси 

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот strelec 8)
Непосредна врска до пораките: 42
   RE: Секс во иста соба со бебето??
11.1.2011 22:14:11   
Палешка РР
Охххххаа, тешко на сексот со мене. Уште Миа не дозаспала, јас којзнае во кој сон сум. user posted image  

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 43
   RE: Секс во иста соба со бебето??
11.1.2011 22:20:24   
Martins mom
ИЗВОРНА ПОРАКА: Палешка

Охххххаа, тешко на сексот со мене.


user posted image user posted image user posted image user posted image Не се мирисате многу со сексот, а?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ме изнасмеа Палешка, ќе паднам од столuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 44
   RE: Секс во иста соба со бебето??
11.1.2011 22:22:52   
Палешка РР
Па така е user posted image
Синоќа мм ми вика "Каква сатисфакција, вечерва на двајцата ни се спие" Знаеш, нам веќе не ни е проблем ниту бебето, ниту синот, туку годините user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 45
   RE: Секс во иста соба со бебето??
11.1.2011 22:28:25   
Martins mom
Ај не претерувај...зарем 3* се многуuser posted image
Да си знам јас да си ја зголемам дозата штом е таква работатаuser posted image user posted image user posted image Лом ќе се правиме сега за да остане и за старост...да држи влагаuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 46
   RE: Секс во иста соба со бебето??
11.1.2011 22:29:55   
Martins mom
Инаку и јас не практикувам во собата кај што е бебето...ама некогаш условите налагаатuser posted image user posted image  

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 47
   RE: Секс во иста соба со бебето??
11.1.2011 22:53:02   
nadica
ИЗВОРНА ПОРАКА: Палешка

Охххххаа, тешко на сексот со мене. Уште Миа не дозаспала, јас којзнае во кој сон сум. user posted image  


и јас сум иста user posted image  кога со мм ја заспиваме заедно надица и двајцата спиеме пред неа user posted image user posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 48
   RE: Секс во иста соба со бебето??
4.1.2013 0:22:44   
ivemace

ИЗВОРНА ПОРАКА: Еца

Е се ова супер, само што сега баш се размислувам, секс во иста соба со дете+бебеuser posted image user posted image user posted image е нависитна ќе треба да се бара начин и местоuser posted image user posted image user posted image

друга соба, вц, мора да се снајдеме user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 49
   RE: Секс во иста соба со бебето??
3.8.2013 1:36:25   
vezilka RR
До пред еден месец категорично ќе кажев не, бидејќи не ни е тоа единствениот избор. Ама јас не знам што ни се случи, како некои тинејџери сме станале, боже, боже. А бре, за еден месец 4 пати ова ни се случи, а другата соба, празна нели, на два чекора ни е. Морало сега и тука. Изгледа сме во некоја егзебионистичка фаза. За среќа, детето не ни се разбудило.

(Одговор на членот ivemace)
Непосредна врска до пораките: 50
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2] 3   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?