|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  47 48 49 50 [51]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Хистероскопија
24.4.2017 19:18:25   
Kvisko
Јас би ти препорачала замрзнување и трансфер кога се ќе биде во ред.
Јас имав така прекинување на постапката додуше кај мене беше заради хиперстимулација ама докторот процени дека е подобро така и навистина беше. Од таа постапка сега има синче од година дена.

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 1251
   RE: Хистероскопија
16.9.2017 17:55:35   
soncence**
Дали знаете колку се чека за хистероскопија на ГАК?

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 1252
   RE: Хистероскопија
16.9.2017 22:19:28   
kapina
Mnogu se ceka ako nemas vrski na gak za histeroskopija ako imas vrski ke zavrses rab za eden mesec

(Одговор на членот soncence**)
Непосредна врска до пораките: 1253
   RE: Хистероскопија
17.9.2017 21:01:32   
soncence**
Ти благодарам капина. Јас некако си дадов рок барем до 3 месеца,ама по твојот одговор ми се чини дека ќе да еповеке .

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 1254
   RE: Хистероскопија
18.9.2017 18:28:59   
kapina
Racunaj jas lani bev vo mart da se dogovaram so dr trajanova i mi rece da nemase vrski ke cekase do septemvri za histeroskopija i zaradi toa sto imav vrski zavrsiv rab vo maj

(Одговор на членот soncence**)
Непосредна врска до пораките: 1255
   RE: Хистероскопија
10.10.2018 17:41:30   
kate..
iskustva posle otstranuvanje polip se nerviram seuste nemam dobieno a treba da dobijam i da odam na eha i da mi gi vratat embrionite mi kasni 6 dena dali na nekoja posle histeroskopijata i ima kasneto menstruacijata

_____________________________

2011fevruari operacija cista otstraneta i jajnik,2012 spontan abortus,2013 april vonmatericna bremenost operacija hitno tubite otstraneti,prvo IVF neuspesno vtoro neuspesno

(Одговор на членот suzeto)
Непосредна врска до пораките: 1256
Страница:   <<   < Претходна страница  47 48 49 50 [51]
Страница: <<   < Претходна страница  47 48 49 50 [51]
Оди на:


Анкета

Posle kolku vreme?
virgo

Posle kolku vreme vo brak mislite deka treba da razmisluvate za dete?

posle 6 meseci (40%)

posle 1 godina (40%)

posle 2 godini (20%)


Број на сите гласови: 10

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!