|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
16.11.2010 10:50:08   
Natuska85
Е не сте нормални за темава,како само ви текналоuser posted image user posted image .Мојата е почината,ама затоа па неговото височесто....user posted image .Има посебна тема за него или тука да ви постирам сликаuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот skorpijana)
Непосредна врска до пораките: 76
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
16.11.2010 10:51:59   
nadica
ајде и од него стави да не биде сам мојот свекор помеѓу свекрвиве user posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 77
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
12.7.2011 19:32:00   
annie
леле се згазив од смеење user posted image user posted image user posted image .денес прв пат видов дека има и слики и од свекрвиците user posted image
женичките си се арни сите вака на изглед.....ту што немам и јас една слика да ви се пофалам што чувам и јас од домашни миленичиња по дома user posted image user posted image

_____________________________

Солзата е нејзин начин да се изрази, нејзината тага, нејзината љубов, нејзината осаменост, нејзината болка и нејзината гордост!!!

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 78
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
12.7.2011 20:49:31   
Палешка РР
Ама сте храбри, сите под биро се пикнавте user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот annie)
Непосредна врска до пораките: 79
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
13.7.2011 1:07:46   
Aleksandra
Ne zaboravajte deka i vie eden den ke stanete SVEKRIVI i za vas isto vaka ke zborat i pisuvaat...:)

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 80
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
13.7.2011 11:20:07   
kuklica
Daj boze site da si docekame da staneme svekrvi i babi pa neka zboruvaat kolku sakaat
P.S. Mojata sveki prerano si zamina od ovaj svet i iskreno premnogu mi e zal a uste poveke za mazle sto tolku patese za nejzinata smrt user posted image

(Одговор на членот Aleksandra)
Непосредна врска до пораките: 81
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
13.7.2011 11:41:43   
Carelija
hahaah e stvarno kaj se zboruva za svekrvi ima dobar humor, tuku gledajte da ve razberat od nekade pa da ima povuci - potegni user posted image user posted image
Deneska prv pat ja srekavam temava i gi procitav site postovi, pa moram da priznaam deka se iznasmeav
kvalitetno.
kuklicka obicno mazlinjata si se privrzani na majkite, ama ne se sekiraj ke mu pomine. Za se treba vreme.


_____________________________

"s greatest accomplishment is being a Mom !!!

(Одговор на членот kuklica)
Непосредна врска до пораките: 82
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
13.3.2012 2:50:04   
jagodica
Temata e epten user posted image user posted image user posted image interesna
Ludi ste zimi se
neznam da stavam slika inaku ke vi stavev

(Одговор на членот Carelija)
Непосредна врска до пораките: 83
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
13.3.2012 8:33:43   
AnnaMolly RR
Ајде да ја размрдаме темава малку. user posted image Еве ја мојата свеки со Филип кај фонтаната.
Шала на страна, добра ми е свеки, млада, слабичка, нон-стоп дотерана и стокмена user posted image

user posted image


_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот jagodica)
Непосредна врска до пораките: 84
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
25.9.2012 23:20:41   
mosa

Ајде да ја размрдаме темава малку. user posted image Еве ја мојата свеки со Филип кај фонтаната.
Шала на страна, добра ми е свеки, млада, слабичка, нон-стоп дотерана и стокмена user posted image

user posted image
AnnaMolly bez da mi se lutis mislam deka Filip lici na tvojava sveki ili barem taka mi izgleda.Inaku moja sveki e vo tie postarite ima 63 god,ama nemam slika aj ke ja sliknam denovive da ja postiram tuk,pa ke ja vidite.Inaku fino si se iznasmeav

_____________________________

BRAKOT vsusnost e fensi zbor za posvojuvanje vozrasno masko dete koe ne e sposobno da se grizi samoto za sebe!!!

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 85
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
25.9.2012 23:37:20   
Bogdancanka
more sto ubavo si imate sliki od svekrviteuser posted image i jas bi stavila od mojata ama nemam, treba nekoj den da ja slikam,ama nikako da mi tekne....a ako go slikam negovoto visocestvo(svekorot)mislam deka od nego i kom ke mi crkne

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот mosa)
Непосредна врска до пораките: 86
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
26.9.2012 9:39:20   
Barbicki2
abe neznam kako se stava sliki od telefonov,inaku niedna nemoze so mojata,mlada,ima 45 godini,stegnata,ubava zgodna,elegantno potpolneta ama epten zgodna,site i se cuda deka e svekrva,me prasuvaa cesto dali mi e zolva. Steta so nemozam da stavam sliki,aj od kompjuter nekogas.

< Поракaта ја уредил Barbicki2 -- 26.9.2012 9:49:31 >

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 87
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
26.9.2012 10:15:03   
Andriance

ИЗВОРНА ПОРАКА: Natuska85 RR

Е не сте нормални за темава,како само ви текналоuser posted image user posted image .Мојата е почината,ама затоа па неговото височесто....user posted image .Има посебна тема за него или тука да ви постирам сликаuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ahahhaha i kaj mene isto....kako shto se gledame retko...moze i slikice da staam a?


_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 88
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
29.10.2012 6:24:29   
majka na eva
леле уште што се нема да најде човек на форумотuser posted image user posted image user posted image user posted image како ви текна за тематаuser posted image и јас би ставила слика ама не знам какоuser posted image

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 89
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
29.9.2013 18:55:33   
Палешка РР
Поштено се испресмеав со темава user posted image user posted image user posted image

Ајде да видиме дали има храбри меѓу новите снајки? user posted image user posted image user posted image
Па, чекаме слики од user posted image user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот majka na eva)
Непосредна врска до пораките: 90
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
29.9.2013 20:23:13   
Mihaela 2010
E sto temava samo komentari, a slika nikade...jas da imav ke vi pustevuser posted image

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 91
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?