|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: топлес???
5.7.2010 15:42:17   
mama26
zasto da ne?samo treba  da pazam kako se vrtam,da ne utepam nekogo,ustvari ke si gi prefrlam preku ramo sto segauser posted image user posted image .NIKAKO.sekogas sum bila so kupaci, akoj saka neka se soblaka ke go gledame

(Одговор на членот baby mama)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: топлес???
5.7.2010 15:44:13   
baby mama
samo treba  da pazam kako se vrtam,da ne utepam nekogo,ustvari ke si gi prefrlam preku ramo sto segauser posted image user posted image .

Хе хе ме изнасмеа user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Always kiss your children goodnight - even if they''re already asleep.

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: топлес???
5.7.2010 15:47:44   
mama26
dobra ni e temava.i sum videla toples ne mi teknuva koe leto bese ama zenskava stvarno abe ja zagledav sto sega?ubavo si e ubavo.ohrid mislam.

(Одговор на членот baby mama)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: топлес???
5.7.2010 16:29:58   
vezilka RR
Уште за топлес сум user posted image user posted image user posted image user posted image Нема шанси..тоа е за ситни девојки, не за грамади како мене..

< Поракaта ја уредил vezilka -- 5.7.2010 16:30:17 >

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: топлес???
5.7.2010 16:41:46   
mama26
pa ako e sitno nema da se vidi .a vaka e neizbeznouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: топлес???
5.7.2010 16:44:56   
Палешка РР
ха ха ха, топлес. Ми е страв да не ми се прегрее млекото, не за друго, "супер изгледам" user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: топлес???
5.7.2010 16:45:39   
Viktori
ИЗВОРНА ПОРАКА: Палешка

ха ха ха, топлес. Ми е страв да не ми се прегрее млекото, не за друго, "супер изгледам" user posted image user posted image user posted image  

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: топлес???
19.7.2010 21:31:51   
agnes77
јас несум за топлесuser posted image user posted image user posted image  

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: топлес???
1.9.2011 14:45:31   
dostickage
utre vecer odime na odmor.iiiiii iiiii i pocnav da razmisluvam na temava....
imalo neoja plaza so glina vo karpite i ke se mackam pa so saka neka e.bas mi e gajle.

koga bev nemazena na kraj pamet ne mi pagjase bev mnogu pokonzervativna sea nesto ili mi porasnala samodoverbata posle mnogu sluceni raboti ili epten mi vrisnale hormonite.po se mislam deka e prvoto :)


(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: топлес???
1.9.2011 14:58:54   
vida
user posted image jas koga bev ,,mlada,, user posted image so stegnati gradi ne sum se soncala toples a sega vaka razbesena,nikakva ni na kraj pamet ne mi e...

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: топлес???
1.9.2011 15:35:56   
miana
Jas koga bev devojka se soncav i toples i do tanga user posted image  Ne se sramev ic - nemav od sto da se sramam...Sega ne se osmeluvam ...Posle prvata bremenost ne mi e teloto vo zavidna forma -strii,celulitce....pf nikako

(Одговор на членот vida)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: топлес???
1.9.2011 15:44:22   
temjana
искрено посмешна сум со горен дел купаќи одколку без негоuser posted image мали гради имам и неможам да си најдам соодветни купаќи. Лани земав едни со потпунки и жива комедија бев ми се пунеа сунѓерите со вода па се цедев како манијак некојuser posted image после првиот ден ми пукна филмот и се расоблеков. А и реално нема баш кај мене шо да се види така да бујрум ако не им е срам нека зјапаат

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: топлес???
2.9.2011 9:10:55   
AnnaMolly RR
Па не баш. Освен што сум нискичка и личам како да имам 18 години, немам гради и ако се соблечам на плажа топлес ќе мислат дека сум некое детенце што дошло со тато и мама на одмор user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот temjana)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: топлес???
2.9.2011 9:15:01   
Maca25
 некако градиве не ми се за топлес! Пред да родам да, ама сега не би се соблекла!user posted image

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: топлес???
2.9.2011 11:43:33   
kuklica
Sekoja cest za hrabrite user posted image
Jas ne blagodaramuser posted image

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: топлес???
2.9.2011 14:20:08   
kopriva
Ех да можеше да дадам од моиве гради да ви позајмам , со душа би Ви дала.user posted image
Топлес да но пред да родам , сега ако сум на некоја ептен изолирана плажа може.

(Одговор на членот kuklica)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: топлес???
2.9.2011 14:23:48   
Џесика
Сум се сончала топлес и би се сончала (нормално ако не сум на плажа со наше друштво user posted image )
Градиве се исцицани, ама па кога ги гледале по клупи дур доев, голема работа
ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

Jas koga bev devojka se soncav i toples i do tanga  Ne se sramev ic - nemav od sto da se sramam...Sega ne se osmeluvam ...Posle prvata bremenost ne mi e teloto vo zavidna forma -strii,celulitce....pf nikako


Мое мислење и мој став е следниов : не треба и сега да се срамиме... не се срамам толку од моето не-згодно тело, колку што се срамам од погледите што критикуваат... ако биле тангите само за совршено згодни тела, немало да има величина XXL   А на плажа не ги враќаат оние со целулит, нека се срамат оние што гледаат со потсмев, сепак сме и млади



< Поракaта ја уредил Џесика РР -- 2.9.2011 14:31:27 >


_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот kopriva)
Непосредна врска до пораките: 42
   RE: топлес???
3.9.2011 11:49:26   
Martins mom
Што знам, не сум за топлес...и што ако го слечам прслукот, шо ќеф ако ги сончам градитеuser posted image Никогаш не сум ни планирала да се сончам топлес, ама го имам направено тоа во Будва и се заради инает на љубоморниот дечко што го имав. Ми се смачија неговите коментари и љубоморни изливи и во момент на нервоза си ги слеков купачите на топ полна плажаuser posted image

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 43
   RE: топлес???
3.9.2011 13:20:07   
penelopa
ИЗВОРНА ПОРАКА: kuklica

Sekoja cest za hrabrite user posted image
Jas ne blagodaramuser posted image


Потпис..... ненам од што да се срамам градите му се супер бидејќи не доев долго ама едноставно не сум таков тип.


_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот kuklica)
Непосредна врска до пораките: 44
   RE: топлес???
4.9.2011 9:46:45   
Snowhite RR
Јас еднаш се сончав топлес, ама немаше никој на плажатаuser posted image
Инаку немам ништо против, ама на нашиве плажи не би се сончала топлес, заради менталитетот наш


_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 45
   RE: топлес???
20.9.2011 14:08:37   
dostickage
jas vo Grcija koga bevme sega vikendov se soblekov ama vo voda.i ic ne mi bese gajle...
a i na mm super mu dojdeuser posted image

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 46
   RE: топлес???
20.9.2011 15:35:22   
kikicka
toples so ovie visulkii neee :D user posted image silikoni koga ke stavam(kojzne koga) togas eheee ,inaku nemam nisto protiv toplesot

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 47
   RE: топлес???
20.9.2011 15:37:42   
Annet
haha eee pa sekogas vo voda vo dlabokoto hahahahhahahaha a na plaza ne ..oti sekogas sme so nekoj blizok i mi e neprijatno hahahaa.a na mm ne da mu ide ubavo eheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hahahahahah

< Поракaта ја уредил Annet -- 20.9.2011 15:38:00 >

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 48
   RE: топлес???
20.9.2011 16:03:40   
Lisica
Toples samo vo dlabokoto:) i ke plutam sigurno:))) user posted image barem edna pozitivna rabota nema sansi da se udavam user posted image

_____________________________

There is no reciprocity. Men love women, women love children, children love hamsters.

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 49
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?