|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Прва брачна ноќ
29.2.2012 10:16:19   
ivoni4ka
auuuuuuu super tema posle isprakanje na gostite vo 5 casot nautro prvo broevme pari, pa gledavme pokloni i okolu 7 casot ( prvo bracno utro) op adetot vo kuaptilo na peralna user posted image user posted image user posted image user posted image bidejki mm nemozese da doceka da izvadam snoli user posted image abe uste mi e smesno ko ke mi tekne

_____________________________



(Одговор на членот Millie)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Прва брачна ноќ
29.8.2012 14:52:57   
babyblue
site taka vikaat. deka prva bracna nok brojat pari, e nie imavme sex. posle svadbata celo drustvo otidovme kaj negovite uste peevme i se veselevme akoga site si otidoa, si otidovme doma, mrtvi umorni ama mm rece deka saka so ubavo da ni pocne bracniot zivot i taka broenjeto pari go ostavivme za utredenta user posted image

(Одговор на членот Millie)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Прва брачна ноќ
6.6.2014 1:40:10   
Defne90 RR
Ние првата брачна ноќ се сеќавам дека бевме толку уморни што едвај дури и успеавме да си го консумираме бракот.user posted image user posted image Значи цела ноќ игри и ора,а јас и бремена плус тоа,не да се изморив,море само кревет ми се гледаше да потонам во него и да спијам...Ама обавеза си е обавеза така да може да се каже дека имавме прва брачна ноќ,онаа истата ноќ кога испокапнати си дојдовме дома од нашата свадба.А парите си ги броевме наредниот ден кога станавме одморени и свежи.user posted image user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот babyblue)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Прва брачна ноќ
13.8.2014 15:09:33   
Mila mamicka
По врска од 7 години, тешко дека се чувавме за првата брачна ноќ. Кога си дојдовме дома после свадбата, уморни, едвај чекавме да фатиме кревет,немаше ниту с..с, ниту пак броење пари. Ние париите уствари после цела недела дури ги избројавме, така стоеја во плакар. 

_____________________________

Најдобрата работа што еден татко може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка.

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: Прва брачна ноќ
13.8.2014 17:42:34   
SandraRo
Ммм како ви текнало за оваа тема... user posted image user posted image user posted image user posted image Јас за свадбата воопсто не бев уморна и бас сакав да биде онака спрема адет.Не ни беше прв ноќ за секс ама оваа ни беше посебна од саата право во собата која ја имавме од хотелот малце туширанција и како демек ке спиеме а ние полека поека .....И тоа со сите "нишани" и орал и ова и она user posted image user posted image Пари изброивме дури другиот ден т.е вчерта пошто дента кога си дојдовме дома имавме гости т.е роднините на мазот ми али се на се супер ноќ брачна user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Жената може да ти биде најдобар
пријател,љубовница,најголем непријател или
ноќен кошмар... но се зависи од тоа како ќе се
однесуваш со неа...

(Одговор на членот Mila mamicka)
Непосредна врска до пораките: 55
   RE: Прва брачна ноќ
13.8.2014 20:39:24   
scared RR
Кај нас дома вечерта одма ни дојдоа гости, кумот ,блиски роднини па продолжи забавата тука ама без мене user posted image јас бев во соба и броев пари user posted image после кога си отидоа не фати накај 4 саат и бевме ептен уморни само се гушнавме, бакнавме и заспавме така гушнати user posted image

(Одговор на членот SandraRo)
Непосредна врска до пораките: 56
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?