|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Првиот бакнеж
28.11.2011 11:18:14   
Annet
lele ama odamna nikoj ne pisal tuka....
eee se sekavam i jas mala bev mislam 14 god ,ama ne se nadevav deka nekoj ke me bakne ama kako sto sedevme celo drustvo momceto sto mi bese simpatija naednas me bakna,ama bas taka backa vo usta,nisto posebno,i naednas site izbegaaa hahahahaha ,a ja ne da se iznenadiv hahahahhahaa ,smeski..........mojot bese smesen baknez hahahahhahahahhaa

(Одговор на членот zami)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Првиот бакнеж
28.11.2011 11:23:02   
Marija_L
Super temicka:)
Kako vcera da bese se sekavam vo Metropol diskotekata:) lele koga kazuvam ko da bilo pred 100 godini na 14 godini, deckoto taka me povlece i me bakna, sto ke pripadnev :))kkkk

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Првиот бакнеж
28.11.2011 11:24:38   
Annet
eeee kako ne bi se sekavale toa se pameti zasekogas

(Одговор на членот Marija_L)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Првиот бакнеж
28.11.2011 14:30:33   
kikicka
леле ко тинејџерка сум моментално кога ми текна таква цела се здрмав...хихи шо убаво првиот бакнеж па уште мераклиски кога ќе добиеш од некој кој те привлекува ептен .....и јас се сеќавам на зимување бевме во Крушево и тогаш како седевме ме праша прво дали да ме бакнел и јас user posted image ами ДА! хахахахха user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Првиот бакнеж
29.11.2011 15:39:10   
babyhope
Првиот бакнеж ми беше БЉАККККК user posted image Имав 13 години и незнам зошто ама воопшто не го сакав дечкото со кој што бев. На 16 пак првпат ме бакна мојот сопруг и мислам дека го допрев небото...user posted image user posted image . Уште се сеќавам каде кога и како се случи тоа и секогаш се осеќам возбудено при таа помисла. Морам да кажам дека навистина се потруди да ми остави впечаток и до ден денес знае од време на време да го повтори тој романтичен, нежен и долг бакнеж поради кој го засакав толку многу user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Првиот бакнеж
3.1.2012 20:30:42   
Melanija RR
Пред 17 години ништо посебно сепак прво искуствоuser posted image Да не ја видев темава немаше ни да ми текне

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот babyhope)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Првиот бакнеж
5.2.2012 21:26:50   
ivance_5
Се сеќавам....интересно искуство и непреспиена вечер. Не дека бакнежот беше нешто посебно, ама ете- од возбуда user posted image

_____________________________

Тетка му на Филип

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Првиот бакнеж
6.2.2012 10:28:33   
Emanuelapp
Бљакккккк, имав 14 год. и неубаво искуство ќе повртев user posted image изгледа дека бесе ради реда со едно машко што ми беше симпатија , ама од тој ден не сакав да го видам некако ми беше срам и чувствував одбивност ... децаааа

(Одговор на членот ivance_5)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Првиот бакнеж
6.2.2012 11:24:47   
Mihaela 2010
Ehh Prviot baknez...bese leto,vtora god sredno.i mi se dopagase eden decko od Orce Nikolov gimnazijata..I aj nekako se zapoznavme i spoivme,i vecerta aj da se vidime...leleee duri sega mi e smesno dur pisuvam,mislam deka denta oslabnav 5 kg,pa kako ke bide pa neznam kako se pravi toa,pa drugarkive moi pocnaa da mi kazuvaat abe cirkuzi.. i bidna na kraj,koj znae kolku smesna sum uspadnala pred nego...idevme nekoe vreme i tolku...

(Одговор на членот Emanuelapp)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Првиот бакнеж
29.8.2012 15:03:31   
babyblue
lele od koga ne sum pomislila na prviot baknez. bev na odmor vo ohrid preku skolo, vo kampovite mladost, ne mi se veruva kolku vreme pomina. toj mi bese prviot decko, slucajnost, toa leto go zapoznav i mm, samo prviot baknez ne bese so nego tuku so decko koj se vikase isto kako mm. pa imav peperutki zatoa sto podolgo vreme mi se dopagase. eeeeeh mladost

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Првиот бакнеж
29.10.2012 21:18:46   
majka na eva
јас се сеќавам на првиот бакнеж и тоа беше со сега ммuser posted image навистина!!!јас уште мала тогаш 16год,а тој 23таман дечко и ме симпатизирал цело време и на сила ми украде еден бакнеж,ама затоа и си доби шамар и уште се смееме за тоаuser posted image user posted image

(Одговор на членот babyblue)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Првиот бакнеж
6.6.2014 1:36:00   
Defne90 RR
Мојот прв бакнеж беше многу многу одамна во седмо одделение со еден дечко кој многу ми се допаѓаше.Можам да кажам дека тоа беше најубавото и најпопуларното момче во нашиот град.Беше само две години постар од мене.И да тоа беше преубаво чувство и воопшто не се сеќавам на првиот бакнеж како на нешто бљак или како на лошо искуство.Се сеќавам само на пеперутките во стомак и на тоа што цело време се прашував дали правилно и убаво се бакнувам.Хи хи...И до ден денеска сме си во добри односи со него и јас и мојот маж,тој не живее веќе во нашиот град ама секогаш кога и да дојде се поздравуваме и застануваме на муабет онака успат.user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот majka na eva)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: Првиот бакнеж
6.6.2014 10:42:59   
princessa
Не беше лошuser posted image , иако ми беше многу страв дали ќе утнам. Ми се случи летото кога бев за осмо одделение, со едно момче кое многу ме сакаше тогаш, ама пораснавме и видовме дека не сме еден за друг. Го немам видено повеќе од 10 години а за чудо и двајцата сега живееме во иста држава. (тогаш неuser posted image )

_____________________________

All of us have our own beliefs, opinions. These inner assumptions rule and govern our lives. A suggestion has no power in and of itself. its power arises from the fact that you accept it mentally!

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: Првиот бакнеж
20.11.2014 15:57:46   
scared RR
Леле колку се срамев само user posted image и тоа не беше француски туку обичен. Се случи некаде на 17 години скоро 18 имав user posted image
Се врткавме така со дечково, јас пустата срам ми беше, да не се обрукам па го откачив user posted image
После тоа се запознав со мм и тогаш почнаа и оние вистинските бакнежи, чудно немав воопшто срам од мм, како да знаев дека тој е тој, и оставив да ме научи се user posted image

(Одговор на членот princessa)
Непосредна врска до пораките: 39
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?