|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Екстремни спортови
13.3.2013 7:57:09   
Ikana
Дали се бавите со екстремни спортови? Банџи скокање, падобранство, скијање на вода?
Јас до сега сум скијала на вода неколку пати, а мм ехееее...има скокано со падобран, има пливано во аквариум (базен) со ајкули, ми се слоши кога ми ги покажуваше сликитеuser posted image
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Екстремни спортови
13.3.2013 8:02:52   
arh_diz
Ne sum jas za ekstremni sportovi user posted image user posted image

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Екстремни спортови
13.3.2013 8:10:29   
blond
Не сум пробала ништо од ова. А за банџи скок имам огромна желба, а и за падобранство. Ај може мм ќе го прочита овој пост и ќе сфати колку многу сакам, па да ме изненади user posted image
Инаку, секаде каде што има луна парк, јас морам да го испробам она најстрашното user posted image

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Екстремни спортови
13.3.2013 8:31:02   
Ikana
И јас по луна паркови обожавам да одам, ама мислам дека тоа не се смета за екстремен спорт хахаахх

(Одговор на членот blond)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Екстремни спортови
13.3.2013 8:34:20   
Mihaela 2010
ne sum po ovaa rabota

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Екстремни спортови
13.3.2013 8:36:41   
Tanjicka
najekstermno od sportovi mi e sto sum se kacila na Ajfelova kula i sum poglednala nadolu,user posted image user posted image user posted image , se plasam od visocina

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Екстремни спортови
13.3.2013 16:06:30   
Snowhite RR
Животна желба ми е банџи да скокам и се надевам еден ден ќе си ја остварам. Исто сакам и со падобран да пробам еднаш барем

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Tanjicka)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Екстремни спортови
13.3.2013 16:12:44   
Bilence2
Imam drugarka koja bese na rafting i imase ogromni impresii od tamu. Bi sakala i jas eden den koga ke mi potporasnat decava da se spustam ednas na Tara:)

_____________________________

A baby makes love stronger, the days shorter, the nights longer, savings smaller and a home happier.

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Екстремни спортови
13.3.2013 16:17:26   
temjanuska75

ИЗВОРНА ПОРАКА: Snowhite

Животна желба ми е банџи да скокам и се надевам еден ден ќе си ја остварам. Исто сакам и со падобран да пробам еднаш барем


А за падобран одев на обука, се поминав, ама лекарски не поминав низок притисок и многу ми е криво

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 9
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?