|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Планинарење и алпинизам
13.3.2013 7:55:16   
Ikana
Дали сте по планинарењето? Мене ми предизвикува особено задоволство да планинарам и пешачам но не во зима, строог во пролет или лето....нашава земја има прекрасни дестинации за овој спорт, дали и вие го практикувате?
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Планинарење и алпинизам
13.3.2013 8:08:31   
blond
Сакам да планинарам без оглед на годишното време, но без дете. Некоја посебна дестинација немам, бидејќи и немам многу слободно време за шетање, но кога треба да издвојам една од поомилените, тогаш нека биде Берово. Светско, чисто, а наше user posted image

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Планинарење и алпинизам
13.3.2013 8:31:49   
Ikana
Ајде женски кажувајте дали планинарите?

(Одговор на членот blond)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Планинарење и алпинизам
13.3.2013 8:33:41   
Mihaela 2010
slabo planinaram....a sakam....slaba sum so kondicijauser posted image

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Планинарење и алпинизам
13.3.2013 9:31:54   
Tanjicka
ne, slaba so kondicija sum a i poprilicno mrzliva

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Планинарење и алпинизам
13.3.2013 9:35:30   
niki
sakam planina vo prolet
no nemam prilika vo ovoj kamenjar vo toa da uzivam
ne znaete kolku mi nedostiga i edno iskacuvanje do Sredno Vodno, na prolet


_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот Tanjicka)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Планинарење и алпинизам
13.3.2013 16:09:37   
Snowhite RR
Сакам да пешачам и да се искачувам по планини, тука во градов порано често одевме во недела на Марковите Кули, ама сега ... ах...Обврски, изговор за се...user posted image

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Планинарење и алпинизам
13.3.2013 16:19:46   
TATJANSIM
POKRAJ FB SLABO PLANINARENJE

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Планинарење и алпинизам
13.3.2013 17:32:16   
Ikana
Nie vo MAvrovo cesto si planinarime, prekrasno e vo leto, beneficiite se duri i pogolemi otkolku vo zima

(Одговор на членот TATJANSIM)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Планинарење и алпинизам
13.3.2013 17:38:15   
temjanuska75
Многу сакам ама одамна не сум планинарела. Мм не е по планинарење, од кола не излегува. Како помали со моите секој викенд беше или пешачење во парк или планинарење на Водно и тоа од долно Водно пред поранешна панорама до средно Водно. Ми недостасува.

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Планинарење и алпинизам
13.3.2013 20:33:26   
Gwendolin
Го навлеков и мм на планинарење, инаку јас од мала планинарев скоро секоја недела, некогаш и со преспивања во планинарски домови, во шатори...прекрасно е и ми недостига мнооогу, ама нека порасни user posted image па ќе се заакаме по планини пак.

(Одговор на членот temjanuska75)
Непосредна врска до пораките: 11
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?