|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Мажот од вашите соништа?
4.1.2013 0:27:42   
ivemace
Спие карши мене со синму user posted image

(Одговор на членот BEBICA)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Мажот од вашите соништа?
4.1.2013 12:25:14   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: BEBICA

ja bi njega tako rado posedovala! user posted image
user posted image
user posted image
user posted image



Ovo je moj princ snova.Pssssst nemojte reci mm.user posted image user posted image user posted image user posted image


hahhahaa sestrami letase po ovoj..Gledase serii samo zaradi nego i go sonuvase sekoja vecer...Bukvalno se zatreska vo ovoj....
user posted image user posted image user posted image user posted image

Inaku jas ne sum imala nekoj poseben maz od sonistata...
Sekako deka sum sakala da me saka,da me pocituva,da me slusa,da mi pomaga,da e ubav, da e dobar vo krevet,da e zgoden,da e vnimatelen,romanticen,trpeliv i da me saka mene,mene i samo mene... E sega mm ima del od ovie osobini ama ne site...Mislam deka takov jas kako sto baram - nema nikade !!!!!!

(Одговор на членот BEBICA)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Мажот од вашите соништа?
4.1.2013 17:00:16   
Andriance
Јас не сум имала некој муж за фантазија..user posted image ама знам дека одсекогаш сум сакала висок....прокељавите секогаш ми биле посекси...и маж бре со иницијатива...а не се на мене да се чека...фала богу..до мене е..и не го даваааам

_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Мажот од вашите соништа?
4.1.2013 17:20:13   
Палешка РР
Тоа ми е релативна работа..како созревам така и повисоки идеали имам. user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Мажот од вашите соништа?
4.1.2013 17:33:57   
TARA1
Nikogas ne sum imala maz od sonistata, mislam na mas so konkretni karakteristiki, nitu pa sega maz mi e sovrsen.
Sekoj eden ima mani i mislam deka treba da se prifatat tugite mani i da se nauci da se zivee so niv.
Inaku uhuuu maz mi e daleku od maz od sonistata user posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Мажот од вашите соништа?
4.1.2013 21:11:47   
Pepelaska *
user posted image

засега user posted image

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот TARA1)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Мажот од вашите соништа?
5.1.2013 0:55:14   
Џесика
user posted image
сега, секогаш, и во вечни векови user posted image Gerard Butler

_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Мажот од вашите соништа?
5.1.2013 10:59:52   
Палешка РР
Маж од соништата - изумрен вид во Македонија user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Мажот од вашите соништа?
6.1.2013 11:06:35   
SkCura77
Маж ми каков што си беше пред да се вратиме во куќата на мајка му што е дежурно буцкало, душкало и патетика од промашен живот. Маж ми каков што си беше пред да му се срушат милион животни проблеми над глава, човек е и он со срце и душа па нормално дека некаде ќе пукне и тој...

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Мажот од вашите соништа?
10.1.2013 15:49:18   
dostickage
Pred edno desetina godini imav eden ideal , i togas mislev deka sum go nasla. Aj sto izleze totalen promasaj , i jas se preispitav i sfativ deka toa sto go baram jas i ne e taka vo red.
Posle nemav ideal , pa mi bea vo blizina sve isti tipovi crni, zgodni-krupni i visoki. Jajce na jajce , mi se smaciuser posted image
E  posledniov od nizata na crni i visoki mi rece vaka: ja be coek ne sum za tebe, tebe ti treba nekoj masinski ili elektro inzener, so kulturni naocarcinja, so ne zbori mnogu i diskretno se smee. I u pravo bese covekot. Takov i si imam sega, fala mu so me prosvetliuser posted image  
Jas mu rekov deka mu treba nekoja pomalce pametna od nego, poplava i pomalce sto kje uci. I on takva si najde pa i dvajcata imame srekjni brakoviuser posted image

Sala na strana , mm koga ne e neuroticen e definitivno mojot maz od sonistata , mojata vtora polovinauser posted image  

(Одговор на членот SkCura77)
Непосредна врска до пораките: 35
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?