|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Sexy,sexy...
14.3.2009 10:07:43   
Еца
Vo sto se cuvstvuvate osobeno zavodnicki,seksi?user posted image Stkli,svileni pizami,pogled....user posted image Jas se cuvstvuvam seksi koga sum na stikli...Vo ubav dolen ves...
So sto im go matite pametotna svoite mazi(osven so smetkite)user posted image user posted image user posted image
Ajde da vidime kakvi zavodnicki ste user posted image
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Sexy,sexy...
6.4.2009 7:39:36   
biba
Vo prekrasen dolen ves, definitivno.Mazot mi togas e najsrekenuser posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Sexy,sexy...
10.4.2009 8:27:18   
emce
Sekogas se cuvstvuvam sexy, vo dolen ves, vo fustan, golauser posted image user posted image user posted image barem taka mi vika mazot mi , ajas mnogu mu veruvam pa....user posted image zatoa mnogu go obozavam mojot maz, zasto postojano me opsipuva so komplimenti i me pravi srekna i pokraj nekoi dr.raboti....

(Одговор на членот biba)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Sexy,sexy...
10.4.2009 19:41:24   
Marta
Pa ne znam od koga ne sum razmisluvala kako sexy zena, a mozebi treba da pocnam i da vratam nesto od mladite denovi, pa da go iznenadam maz mi, ete mi dadovte idejauser posted image

(Одговор на членот emce)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Sexy,sexy...
23.4.2009 10:23:55   
mami
jas se cuvstvuvam najsexy koga ke se oblecam vo ubav crn, cipkan dolen ves, a i na maz mi najmnogu mu se dopaga koga moze nezno da me gricka preku cipkata...ete mi dadovte idea, vecer ke go iznenadam..

(Одговор на членот Marta)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Sexy,sexy...
24.5.2009 0:22:39   
biljanaM
мм ми кога ме гледа преку ден кога идеме на кафе ми вика дека неможе да ми одолее...user posted image
секси се чувствувам кога сум убаво облечена, нашминкана и се разбира кога ке се напиеме пивце со мм па во кревет, тогаш е најсреќен.....user posted image


_____________________________

Ил смо само ту због рамнотежа меџу звездама.....

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Sexy,sexy...
31.5.2009 16:57:19   
mila
ahaha ova so pivceto i kaj mene e dobra fora, i dvajcata sme nesmeani, ne samo on, a jas uste koga ke si oblecam nekoja seksi spavaca uf uzivancijauser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот biljanaM)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Sexy,sexy...
1.6.2009 14:34:11   
Anushka
високи потпетици дефинитивно.
Сепак, за сето останато, само нашиот мозок е одговорен... и оној со кого сте.
најсилен афродизијак - САМОДОВЕРБАuser posted image

(Одговор на членот mila)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Sexy,sexy...
1.6.2009 15:19:06   
natasha
sexy,sexy i samo sexy golaaaaaaaaauser posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Sexy,sexy...
1.6.2009 17:23:19   
agnes77
ИЗВОРНА ПОРАКА: biba

Vo prekrasen dolen ves, definitivno.Mazot mi togas e najsrekenuser posted image


kod nas je istouser posted image

(Одговор на членот biba)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Sexy,sexy...
15.8.2009 23:49:09   
Еца
Сега има толку многу нови членови, па ајде да го слушнеме и вашиот коментарuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Sexy,sexy...
16.8.2009 0:02:06   
nadica
ne sum mnogu nov clen no eve go mojot odgovor:
sekogas sum sexy za mojot soprug barem taka mi kazuva sekogas koga nikoj drug ne slusa user posted image a jas najseksi se cuvstvuvam so visoki podpetici i dobro dekolte user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Sexy,sexy...
16.8.2009 0:12:20   
niki
Neodamna si kupiv edni beli pantoloni ko vojnicki se so mnogu rabovi i djebovi, a dolu nogavicite se sobiraat i neznam zosto ama vo niv se cuvstvuvam mnogu sexy, a ne se voopsto provokativni osven sto se beli pa osven tanga ozdola nemozes nisto da stavis.
Vo princip se cuvstvuvam sexy koga sum ubavo oblecena i nasminkana i nosam potpetici. I se poveke stanuvam privrzanik na toa deka poveke pokrieno e poseksi.

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Sexy,sexy...
17.8.2009 7:37:07   
profesorica
sexy se cuvstvuvam vo tanga i nekoja maicka gore ama bez prsluk, taka se skrodziraat pupkite od gradite, a inaku sekogash koga mm ke mi kaze deka sum sexy, na sekoe oblekuvanje koga nekade treba da odime.sovet:probajte da go iznenadite ljubeniot so brz sex pred da trgnete na nekoe mesto kade sto se brzate.veruvajte ke bide kratko ama slatko.pocnete so toa sto oblecena samo po tanga i prsluce ke se sminkatepred ogledaloto ili oblakajte visoki potpetici uste dodeka ste samo po gakjicki.toa kaj mene ne da paaaali!!!


pred nekoj den otkako zaspa damjan mu napraviv mirizliva kupka na mm a jas se oblekov vo lilakova tanga, preku gradite(vo x) vrzav prodzirna cipkana roze samija so lilkakovi cvetcinja i na liceto staviv maska(isto vo lila boja) sto ja imav kupeno od italija pred nekoja godina, kosata ja vrzav visoko vo pundza za da ne mi se namokri od vodata i vlegov vo kadata so se oblekata.mm ostana bez zborovi, normalno a padna sex i vo kada, pa vo spalna se prefrlivme i posle kako sum spiela m m m!

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Sexy,sexy...
20.11.2011 0:04:48   
mila mama
Жении, ептен сме се дале само на гледање деца, правење манџи и карање со партнерите! Се заборавивме, се запустивме на овие теми user posted image user posted image user posted image
Најсекси се осеќем во некој елегантен фустан и убави ципели на штикли! user posted image
Тоа е изгледа заради тоа што ретко носам фустани, ама кога ќе облечам како божица се осеќам! user posted image

_____________________________

Razbirlivo e deteto da se plasi od temninata...
No, ne e razbirlivo vozrasen da se plasi od svetlinata.

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Sexy,sexy...
20.11.2011 11:22:00   
kikicka

ИЗВОРНА ПОРАКА: mila mama RR

Жении, ептен сме се дале само на гледање деца, правење манџи и карање со партнерите! Се заборавивме, се запустивме на овие теми user posted image user posted image user posted image
Најсекси се осеќем во некој елегантен фустан и убави ципели на штикли! user posted image
Тоа е изгледа заради тоа што ретко носам фустани, ама кога ќе облечам како божица се осеќам! user posted image


Леле исто и јас таква испицкана мераклиски никој не ми може ништо хахахаххаuser posted image user posted image .


_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот mila mama)
Непосредна врска до пораките: 16
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?