|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   "Секс за една нок"
24.9.2009 10:51:28   
mami
Кога се вракавме од Лешок онака си коментираме со мм поминувајќи еден хотел, дека не сме пробале до сега ни јас ни тој онака секс за една нок во хотел, па му ветив дека ке му учинамuser posted image user posted image user posted image баш би било интересно- одиш, закажуваш соба, уживаш една нок, како да се гледате прв пат и после се одјавуваш и се враќаш на нормалниот животuser posted image user posted image user posted image
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: "Секс за една нок"
24.9.2009 10:53:41   
mother 29
ehhh mami ...nezaboravno iskustvo

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: "Секс за една нок"
24.9.2009 11:25:08   
vezilka RR
„Секс за една ноќ“ јас го дефинирам вака-сретнуваш некој кој моментално физички те привлкува во голема мера, па веднаш преоѓате на нивото „секс“, после кое секој по дома и крај на приказната. Главната финта која на целата приказана и дава посебен печат е дека не се познаваш со партнерот и друг пат нема никогаш да се видиш со него. Ова го имам пробано порано пред многу години и навистина беше поразлично од секс со партнер со кој си во врска..

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: "Секс за една нок"
24.9.2009 11:27:41   
mami
не не , погрешно си ме разбрала везилке, намерно го ставив во наводници насловот, бидејќи ми беше прашањето дали сте направиле со сопругот/ата такво бегство од реалноста...не за оној вистинскиот секс за една нок

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: "Секс за една нок"
24.9.2009 11:28:13   
profesorica
ИЗВОРНА ПОРАКА: vezilka

Главната финта која на целата приказана и дава посебен печат е дека не се познаваш со партнерот и друг пат нема никогаш да се видиш со него.


Потпишувам!


_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: "Секс за една нок"
24.9.2009 11:33:39   
vezilka RR
..јас сум премногу опсесивна и никогаш не ми успеало да избегам од реалноста така на тој начин..и баш затоа го кажувам тоа дека поинаку е кога не го познаваш партнерот и знаеш дека друг пат нема да го видиш..

а баш и не сум посакала да бегам од реалноста во која е и мажле..ја сакам таа реалност:)))))))

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: "Секс за една нок"
24.9.2009 11:36:19   
mami
јас сакам некој ден да резервирам соба во некој хотел, да си го однесам таму срцкото мој и цел ден да си се посветиме еден на друг, без да мислам дали Лука треба да јаде или плаче за нешто, дали свеки ке улета во соба, дали моите нешто им треба..ама буквално за ништо..да се исклучам и да си бидам тој еден ден или нок само и само со него

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: "Секс за една нок"
24.9.2009 11:36:24   
big_mama817
mislam deka bi bilo interesantno zosto da ne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Децата се најголемо богаство :)

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: "Секс за една нок"
2.3.2010 11:41:28   
mami
утрово пак го правевме овој муабет, еден ден да се исклучиме од се и да си се посветиме на нас..така да можно е во петок, драги мои да не ме видите- ке уживам некаде со исклучен моб, без компјутери и телевизори...

(Одговор на членот big_mama817)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: "Секс за една нок"
2.3.2010 11:45:33   
Enika
И јас сум за тоа...ке напраам еден ден...ама да биде изненадување user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: "Секс за една нок"
2.3.2010 11:47:11   
Cacko
blaze tebe mami
jas malce ke se strpm Elena da prkne za takva avanturauser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: "Секс за една нок"
2.3.2010 11:50:30   
mami
еее јас го планирам ова откако се роди Лука, па види колку време сум чекалаuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Cacko)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: "Секс за една нок"
2.3.2010 12:11:59   
Мачиња
Мами незнам што уште чекаш. Еве го викендов брзо ќе дојде и да не ве видам дома user posted image
Ако ништо не бидне ти праќам клуч од викендицата по Анастасија и терајте таму!

П.С. Идеава ти е супер.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: "Секс за една нок"
2.3.2010 12:15:06   
mami
ооо па ти секогаш можеш да ми пратиш клуч од таму,...

(Одговор на членот Мачиња)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: "Секс за една нок"
2.3.2010 12:15:24   
ikipp
mami a ti od kade si?da ne si od tetovo?deke citam pogore od lesok se vrakate

(Одговор на членот Мачиња)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: "Секс за една нок"
2.3.2010 12:18:24   
mami
не не од Скопје сум, во Лешок бевме на излет..

(Одговор на членот ikipp)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: "Секс за една нок"
2.3.2010 12:19:36   
ikipp
ok

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: "Секс за една нок"
2.3.2010 18:30:09   
BILE.F
Jas i mm mnogu cesto si pravime takvi izleti, da bide pointeresni, vo hotel, na otvoreno vo kola...... custvoto e poinakvo, ponesekojdnevno, razlicno i mnogu,mnogu vozbudlivo!

_____________________________

Пред да скокнеш, кажи оп!

(Одговор на членот ikipp)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: "Секс за една нок"
2.3.2010 18:33:46   
BILE.F
Edna od mnogute slucki: Se vrakame nakaj Skopje i mm skrsnuva nakaj Katlanovo, mene ni na kraj pametuser posted image user posted image user posted image , a nosef fustance, letno vreme, se parkira na edna poljana, haubata zgodna........ meraciuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Пред да скокнеш, кажи оп!

(Одговор на членот BILE.F)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: "Секс за една нок"
7.5.2011 20:33:05   
mamicki
Ne nekogas- povekje pati so mm sme nokjevale vo "svalerski" motelcinja, mn. vozbudlivo, plus se gazime od smea kako ne merkaat toa recepcionerite user posted image  Najkrvavi bea vo edno privatno hotelce vo Pestani, taa fufata ne gledase kako da sme crn gjavol i ni go podade klucot od 2m rastojanie, kako da sme bolni, a najubavo ni bese vo Dojran. Nie patuvame so namera da prenokjime nekade, ne e toa uz pat, ama svetski e. Znaci, ne na vikend- tuku na (ne)spienjeuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот BILE.F)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: "Секс за една нок"
8.5.2011 1:24:48   
Maca25
Ние не сме направиле такво нешто да излеземе од дома и да отидеме на пољана или хотел, туку лани ја однесовме нина кај моите со изговор дека мора да ја чуваат дента ние да вршиме некоја работа, а ние отидовме на брз ручек и право дома на уживање. user posted image


_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот mamicki)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: "Секс за една нок"
8.5.2011 14:51:02   
skorpijana
dosega ne sme imale takva avantura ali idejata e superrrrrrrrrrrrrruser posted image

_____________________________

zivej go sekoj dena kako posleden

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: "Секс за една нок"
1.6.2011 23:16:34   
mamicki
A, da, i brodot na Velesko Ezero e svetski! Gi ostavas decata kaj roditelite, prijavuvas svadba na kolega od fakultet nekade, demek, i- na pat !user posted image   Se isplati 100% user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот skorpijana)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: "Секс за една нок"
2.6.2011 8:49:17   
blond
Хмммм..Одлични идеи давате,само така продолжете,да имам нешто кон што ќе ја вложам енергијата user posted image

(Одговор на членот mamicki)
Непосредна врска до пораките: 24
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?