|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Страсно бакнување
17.7.2011 0:19:30   
nadica
на времето кога бевме во врска неможевме да се одделиме но како што одминуваше времето така и страсните бакнежи се намалуваа па сега пред или за време на водење љубов
и што е најтрагично јас не ги посакувам секогаш и секаде (до мене е проблемот)

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот prettygirl)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Страсно бакнување
17.7.2011 0:30:06   
kapina
na pocetokot se baknuvavme cesto strasno no sega retko

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Страсно бакнување
18.7.2011 1:05:26   
ikki
како што си одминува времето се помалку и помалку, и некако не чуствувам страст додека се бакнувам како порано, а доколку евентуално започне некој страсен бакнеж знам дека следува секс, а јас понекогаш сакам само бакнеж

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Страсно бакнување
18.7.2011 9:13:20   
dostickage
mm sea e u faza na strastno baknuvanje.super mi dojde user posted image

(Одговор на членот ikki)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Страсно бакнување
18.7.2011 22:57:09   
Pepelaska *
потсјети ме шта то бјеше љубавввввввuser posted image

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Страсно бакнување
18.7.2011 23:00:47   
Snowhite RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: ikki

како што си одминува времето се помалку и помалку, и некако не чуствувам страст додека се бакнувам како порано, а доколку евентуално започне некој страсен бакнеж знам дека следува секс, а јас понекогаш сакам само бакнеж



Истоuser posted image

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот ikki)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Страсно бакнување
19.7.2011 0:07:03   
mama26
uf ,jas ne ,ama mm sekogas prv user posted image go zapocnuva baknuvanjeto,i veruvajte jas ne sum na kratki stazimora da se ide dalje user posted image [ nema izgovor od tipot abe jas samo da te baknam user posted image user posted image ] a za ponataka ke vidime kako ke bide user posted image user posted image

_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Страсно бакнување
19.7.2011 0:38:41   
humana
Обожавам да се бакнувам долгоооооо.не легнуваме и не стануваме ако не се бакнеме освен ако не сме неѓто скарани,како денескаuser posted image user posted image

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 33
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?