|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   "Дигање рачна" сред сех
17.9.2009 8:26:13   
profesorica
Дали ви се случило да... "Дигнете рачна" сред сехуален чин?user posted image Едноставно да престанете, или ви се оди во вц па стопирате за некој момент и потоа пак продолжувате?

А имам и две пријателки што го прават тоа од различни причини-едната дига рачна за да оди да мочка а другата престануваат бидејќи партнерот осеќа дека е време за ејакулација па за да ја одложат, односно за да трае пак и подолго сехот престануваат за неколку минути.

Е сега вториов случај иако е почуден пак е одлука на двајцата партнери но првиот случај каде што дамата оди да мочкаuser posted image user posted image user posted image на партнерот и не му е баш сеедно.И испаѓаат после сехуални проблеми.

Што мислат другите за ова?


_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: "Дигање рачна" сред сех
17.9.2009 8:27:55   
Палешка РР
Леле, каква тема user posted image  user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: "Дигање рачна" сред сех
17.9.2009 8:39:51   
mami
ухууууу па не ми се случило досега..колку што ме држи памтењево...а и не верувам дека сред работа ке му кажам- чек, да одам да мочкамuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image нема шанси

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: "Дигање рачна" сред сех
17.9.2009 9:52:23   
niki
Kolku ljudi tolku cudi. Ova so mockanjevo mi e nesvatlivo nikogas takva potreba ne sum imala sred sex.
A vtorovo ni se slucuvalo da prestaneme so sekakvo dvizenje samo gusnati da se baknuvame i da prodolzime po nekoja minuta no toa ne go smetam za prekin bidejki ne sme se odvojuvale.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: "Дигање рачна" сред сех
17.9.2009 9:59:43   
mother 29
abe ova www.ringeraja.com.ml li e ili suma go utnala forumot?:))))))))))
prof od kade takvi besni temi vo 10 sabajle?

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: "Дигање рачна" сред сех
17.9.2009 10:02:30   
profesorica
user posted image user posted image user posted image user posted image па пишува погоре дека некои мои другарки го применуваат тоа дигање рачна па ме интересира дали се само они во прашање или постојат и други хаха...што тоа го прават.

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: "Дигање рачна" сред сех
17.9.2009 13:46:21   
Natasha5
не не никогаш не ми се случило такво нешто а искрено и не сакам да ми се случи

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: "Дигање рачна" сред сех
17.9.2009 14:04:25   
Enika
abe kakvo mockanje ja na joga koga sum i da mi se moca za veme na vezbanje mi se gubi  a ne za vreme na sex..nema prekini a bashka toa mi e mn ghlupo cej da mocamuser posted image mn bezveze barem mene ne mi se desilo ne mi ni doaga da mocam sred sex iako mi se mocalo pred:Da za ova vtoroto...e dobro de neka svrshi...pa moze da se produzi so dr rab a i nokta ili denot e pred nas ke pocneme pak za nekoja minutkauser posted image

(Одговор на членот Natasha5)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: "Дигање рачна" сред сех
17.9.2009 14:18:24   
Mam81
па јас сакам да трае и да трае, па така мора се контролира човекот иначе тешко него хехе

(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: "Дигање рачна" сред сех
18.9.2009 0:30:02   
nadica
user posted image user posted image user posted image и тоа ли го има сред секс да се оди во wc


ми се нема случено и искрено се надевам дека нема да ми се случи user posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот Mam81)
Непосредна врска до пораките: 10
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?