|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Стерилизатор
26.8.2011 11:43:03   
Annet
Andrea S ti pisav pp;-)
ИЗВОРНА ПОРАКА: AndreaS

Jas prodavam Chicco sterilizator, ako si zainteresirana pisi mi pp pa ke se cueme.


(Одговор на членот AndreaS)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Стерилизатор
26.8.2011 17:54:05   
AndreaS
Annet, твојата порака уште ја немам добиено, не знам дали ти ја доби мојата. Најдобро пиши ми на pspest@gmail.com и дај ми таму мобилен да се чуеме.

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Стерилизатор
4.8.2014 10:53:41   
nataly86
Ајде мамички да ја активираме темата....

Искуства од стерилизатори...Задоволни да не???

Разликата која е мегу тој за во микробранова и на струја....има некоја разлика или принцип на работа....


(Одговор на членот AndreaS)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Стерилизатор
4.8.2014 12:41:31   
AnnaMolly RR
Мене ми донесоа подарок стерилизатор за во микро. Го користев неколку недели и ми се стопи во микро :)))))))))
Го пуштав секогаш на иста програма, како што беше во упатството и ете така си се стопи.
Оттогаш не ни купив друг, шишињата си ги миев обично со врела вода и сјај, а чат-пат ги вриев, ама да речеме еднаш неделно :)

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот nataly86)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Стерилизатор
18.9.2014 16:51:57   
Dilina
Јас немам стерилизатор и не запнував за да купиме, зошто знам дека цуцли и шишиња со вруќа вода си се стерилизираат,... не ми е нешто мн практична работа а и еве малата за жива глава несака да фати цуцла, па добро што не купив, немаше да ми треба и џабе фрлени пари ќе беа...

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Стерилизатор
18.9.2014 22:45:48   
nataly86
Jas si kupiv sterilizator za vo mikro eve skoro 1 mesec go koristam nekolku pati vo den...i mislam deka podobra rabota od ko se rodeni decata si nemam kupeno user posted image stavas za 5min gotovi cucli sisinja.. e sega tie sto se samo na doenje ne im treba bas, ama za vaka kako mene so AD e carska rabota

(Одговор на членот Dilina)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Стерилизатор
19.9.2014 8:57:21   
Felly RR
Се согласувам натали, ако бебето е исклучиво на АД, или па како тебе вака - со две, тогаш стварно е потребен, а инаку што вика дилина - ако шишенце се користи еднаш-два пати во денот за чајче само и сл, не е тешко да се изврие во вода. Ние бевме во втората варијанта па затоа и немавме стерилизатор.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот nataly86)
Непосредна врска до пораките: 32
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?