|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Секси фантазии
7.6.2010 0:02:57   
niki
Жени овој форум го запоставивме малкуuser posted image не е фер, и не е убаво, кутриот напуштен без коментари, без нови темиuser posted image

Бидејќи мм е на работа на темава може само да си фантазирам. И сега многу би сакала, да се варти, да ме начека на компјутер, да ме грабне, да ме однесе во спална иииииииииииии да уживаме без предигри, свеќи, секси долен веш, ма никакви помагала само хард кор........ user posted image забегав, нема везе после дванаесет еuser posted image

А вие?


_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Секси фантазии
7.6.2010 0:49:48   
fantom
Hahahhahahha,abe iskreno i jas sakam sega taka,ama ne so zena mi,zborime za fantazii a zena mi ne e fantazija hahahaahahaha.Tuku ne bi bilo loso nekoja druga taka da ja grabnam otpozadi,nekoja za koja fantaziram,nesto novo nepoznato,pa i ja prifati mojata igra i se rasturimeuser posted image user posted image user posted image ,ta i sveki i se ke se uznaat,ne ni trebaat ke ja zapalime kukata ne daj bozeuser posted image user posted image user posted image .A ti so ke reces niki sega dodeka si na kompjuter mesto maz ti,da dojde drug da te grabne,a ti popalena a?Nemoj da mi reces "ne"oti ke te skrsam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .I jas zabegav gotov sumuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Секси фантазии
7.6.2010 0:52:52   
niki
Ау, кај си ти те нема нигде и оп на темава се јавиuser posted image
А на прашањето, дај што даш, мм или некој друг во темница не се гледаuser posted image


_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот fantom)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Секси фантазии
7.6.2010 1:10:54   
fantom
user posted image Aaaaa niki po temive so gi citas ti si definitivno popalena stotkauser posted image user posted image user posted image user posted image ,ama ako ubavo e toa,poubavo ke spes posleuser posted image user posted image user posted image .Zamisi si sega taka pises na rr se smees,citas,i stvarno nekoj te grabnuva odpozadiuser posted image user posted image user posted image ,ama ne ti dava da go vidis,ti gi vrzuva ocite i pocnuva poleka........user posted image user posted image Ke mu se prepustis ili ke vikas?(pazi na naslovot na temavauser posted image )

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Секси фантазии
7.6.2010 1:24:11   
niki
Фантом не ми се мешај во фантазиитеuser posted image кажи си ги твоитеuser posted image

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот fantom)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Секси фантазии
7.6.2010 1:31:56   
fantom
.Epa aj i edna moja fantazija.....Sakam,sakam,ma sakam da grabnam nekoja od onie nafircani doterani vo suknjicki so rabotat obicno vo nasava javna administracija,ama sama vo kancelarija da e,pa da ja stavam na biroto,da i ja dignam suknjickata i mmmmmmmm,a ona da ne smee ni da ofka ni na stenka da ne ja cujat kolegite i koleskiteuser posted image user posted image user posted image ,i utre koga ke dojde na rabota na mene da ja potsekauser posted image user posted image user posted image .



< Поракaта ја уредил виктори -- 22.6.2010 19:49:07 >

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 6
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?