|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Среќен роденден Елена
7.5.2009 12:01:18   
Julie1
Најголемиот „виновник“ за нашето прекрасно дружење на Рингераја и успехот кој Рингераја го постигна многу брзо во Македонија е токму Елена. Ја „украдовме“ од Хрватската Рингераја каде ни ја дадоа со жалење и со зборовите имаме една супер мамичка од Македонија која ќе ви помогне да ја заживеете и вашата Рингераја и да си формирате големо топло Рингераја семејство и во Македонија. Еленче цела Рингераја ти заблагодарува за сета топлина и позитивна енергија која ни ја даваш во тек на нашето дружење. Дел од твоето искрено и мило срце и душа го посветуваш токму на нас. Денес на твојот Роденден ние ќе се потрудиме бар малку да ти се оддолжиме со посебна тема во која ќе ти посакаме СРЕЌЕН РОДЕНДЕН, со најубави желби и една целодневна журка во барот и песни посветени за тебе на нашето радио.
Уште еднаш СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ЕЛЕНА! Рингераја денес слави со тебе! Одам сега во барот!

_____________________________

And this is my beautiful life ...
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Среќен роденден Елена
7.5.2009 12:04:35   
mami
 user posted image СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ЕЛЕНА  user posted image  

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Среќен роденден Елена
7.5.2009 12:25:59   
kati
среќен роденден од аир глава да не кренешuser posted image user posted image user posted image
user posted image повели специјално ја испечив за тебе да пробаат и др членови на нашето рингераја семејство и нормално user posted image user posted image user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  поклончиња

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Среќен роденден Елена
7.5.2009 12:33:40   
Nikolina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image SREKEN RODENDEN ELENA user posted image user posted image

(Одговор на членот kati)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Среќен роденден Елена
7.5.2009 13:16:00   
agnes77
Sreken rodenden Elenauser posted image

http://www.youtube.com/watch?v=yolLqx6k1OM

(Одговор на членот Nikolina)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Среќен роденден Елена
7.5.2009 13:18:45   
Katuska
СРЕКЕН РОДЕНДЕН ЕЛИИИИИ, ТЕ САКАМ МНОГУ....user posted image

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Среќен роденден Елена
7.5.2009 13:20:24   
Katuska
Ах на тој твој роденден пред 6 години колку убаво си поминавме се секаваш, кај тебе дома на Кале...user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Katuska)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Среќен роденден Елена
7.5.2009 13:37:26   
Anushka
Драга Еленче,

Од се` срце ти го честитам роденденот и ти посакувам љубов, среќа и здравје!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Katuska)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Среќен роденден Елена
7.5.2009 13:48:09   
hristijana
Elena od srce sreken rodenden se najubavo,se sto si zamislila da ti se ispolni.

(Одговор на членот Anushka)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Среќен роденден Елена
7.5.2009 13:49:14   
stefi2001
user posted image user posted image user posted image Sreken rodenden Eli,da si mi ,zdrava i mnogu,mnogu srekna.Ajde sega  da si nazdravime malku.

< Поракaта ја уредил stefi2001 -- 7.5.2009 13:56:09 >

(Одговор на членот Anushka)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Среќен роденден Елена
7.5.2009 13:51:38   
Еца
Уште еднаш фала од се срце на ситеuser posted image хормоните ми работат па малку солзи,малкуuser posted image малкуuser posted image ,немојте да ме заборавите ве чекам вечер во кафе бар,после 20 часот,се надевам ви одговараuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот stefi2001)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Среќен роденден Елена
7.5.2009 13:57:18   
stefi2001
A znači ti večer praviš žurka?

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Среќен роденден Елена
7.5.2009 14:36:15   
biljanaM
Еленче вечер ќе славиме а?
среќен роденден, ајде торта
или јас вече ја пропуштив забавата


_____________________________

Ил смо само ту због рамнотежа меџу звездама.....

(Одговор на членот stefi2001)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Среќен роденден Елена
7.5.2009 15:43:49   
Еца
Билјана па како си ја пропуштила забавата,ова се вика затишје пред бураuser posted image вечер во барот ќе се журкаме,дозолено е и да се напиеме,нема проблем,само информирај го маж ти вечер да не те планира за никаде,на роденден сиuser posted image user posted image user posted image


< Поракaта ја уредил Elena -- 7.5.2009 17:39:13 >


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот biljanaM)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Среќен роденден Елена
7.5.2009 16:41:17   
biljanaM
obavezno sum so vas....hehehe..
mm ne e doma i onaka, moze da se podnapieme user posted image


_____________________________

Ил смо само ту због рамнотежа меџу звездама.....

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Среќен роденден Елена
7.5.2009 18:14:10   
mis.
Еве и јас да се придружам кон честитките и на Елена да и посакам се што сака да и се исполни а и едно прекрасно,убаво,слатко бебенце какво отсекогаш посакувала.С Р Е Ќ Е Н    Р О Д Е Н Д Е Н user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот biljanaM)
Непосредна врска до пораките: 16
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?