|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Секс после караница
29.9.2009 12:21:48   
big_mama817
какво е вашето мислење по ова прашање дали практикувате секс после караница со вашиот сакан user posted image

< Поракaта ја уредил AnnaMolly -- 28.6.2011 8:23:54 >


_____________________________

Децата се најголемо богаство :)
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Секс после караница
29.9.2009 12:23:46   
mami
најчесто, најчесто- ДА..мислам дека тогаш и посебно сме возбудени и подруго е, екако како со појаки емоции и чувства ми е се....

< Поракaта ја уредил AnnaMolly -- 28.6.2011 8:24:03 >

(Одговор на членот big_mama817)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: секс после караница
29.9.2009 12:25:37   
profesorica
Да понекогаш!Тоа не смирува user posted image user posted image user posted image и потоа забораваме за што сме се карале.

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: секс после караница
29.9.2009 12:32:35   
BEBICA
Da ponekogas i mene ova mi se ima sluceno, i pomaga samo sto ima eden mal problem sto jas po priroda sum mnogu trvrdoglava i posle seksot razgovarame za nasite raspravii i karanici no se razbira mirno bez burni reakcii.I na kraj doagame do rresenie i pricinite zosto se karame i vo 99% nekoj drug e krivuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: секс после караница
29.9.2009 12:34:08   
vezilka RR
уф, обавезно иначе муабет нема да си правиме 3 недели..и секогаш после сексот прашувам: ама јас бев во право, нели?.....и нормално дека сум била ви право..

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: секс после караница
29.9.2009 12:35:48   
profesorica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image нормално жените се секогаш во право а мажите секогаш се криви за се!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: секс после караница
29.9.2009 12:40:31   
vezilka RR
потполно се согласувам..вечер ќе те цитирам кај мажлеuser posted image

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: секс после караница
29.9.2009 12:42:30   
BEBICA
I ja se slozuvam so vas deka zenite sekogas se vo pravo.I mora da bide po nase.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: секс после караница
29.9.2009 13:03:01   
big_mama817
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Децата се најголемо богаство :)

(Одговор на членот BEBICA)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: секс после караница
29.9.2009 13:45:05   
Iva
Најчесто јас не сакам секс после караница, зошто уште ме држи лутина и не можам да се опуштам. Мм ако има доволно нерви да ме натера, поминуваме супер и после се е ОК. Проблемот е да ме натера.user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот big_mama817)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: секс после караница
29.9.2009 16:35:43   
Bogdancanka
ако не сум во право а несакам да признам може за на крај пак јас да бидам права а мм кривuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Iva)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: секс после караница
29.9.2009 17:20:02   
nadica
Најчесто јас не сакам секс после караница, зошто уште ме држи лутина и не можам да се опуштам. Мм ако има доволно нерви да ме натера, поминуваме супер и после се е ОК. Проблемот е да ме натера





потпишувам и кај нас е исто инаетот и тврдоглавоста не ме оставаат да уживам user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: секс после караница
29.9.2009 18:07:27   
Буцо
Јас многу сакам секс после лутина, ама не со тој со кого си се карал. user posted image

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: секс после караница
30.9.2009 1:33:09   
daniel
dobro e toa od buco user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Буцо)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: секс после караница
5.10.2009 5:01:48   
alexdelfini
Искуството мое е следно
После секоја караница имаме најстраствен секс

(Одговор на членот daniel)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: секс после караница
15.12.2009 0:16:10   
S*B*
ИЗВОРНА ПОРАКА: profesorica

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image нормално жените се секогаш во право а мажите секогаш се криви за се!user posted image user posted image user posted image

за ова мора да те подржам 100%

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: секс после караница
16.12.2009 16:48:59   
Enika
пффффффффф најдобро....само што дечко ми не се кара...ај да речеме кај мене  е секс после моето љутење user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот S*B*)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: секс после караница
16.12.2009 18:32:35   
Палешка РР
Ние затоа не се караме, да не падни секс потоа..а ваму забрането user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: секс после караница
16.12.2009 18:54:30   
Maria
Јас искрено воопшто не уживам во секс после караница.Дека сум голема лутка и ми треба повеке време да заборавам и да се опуштам.user posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: секс после караница
16.12.2009 19:07:12   
melody
sme imale samo ednas seks posle karanica i toa dodeka bevme decko i devojka.za vremeto dodeka bevme skarani i dvajcata se utepavme placejki,a potoa edno gooolemo izvini i seksot padna....,a sega kako taze zemeni (samo godina dena )i ne sme se karale za da padne seks potoauser posted image

(Одговор на членот Maria)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: секс после караница
17.12.2009 1:08:15   
ananikol
Sega samo se lutime ne se karame,apstinirame i od sex i od karanje...user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот melody)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: секс после караница
5.12.2010 1:16:19   
mosa
da da mi se ima sluceno i mislam toa e najubav seks zosto togas see razgoreno strastite.i se znae.

_____________________________

BRAKOT vsusnost e fensi zbor za posvojuvanje vozrasno masko dete koe ne e sposobno da se grizi samoto za sebe!!!

(Одговор на членот ananikol)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: секс после караница
5.12.2010 1:25:34   
ikki
oo kaj nas 4esto se slu4uva toa, moze da se kaze deka posle sekoja karanica paga sex... :D

(Одговор на членот mosa)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: секс после караница
5.12.2010 10:07:09   
mama26
јас пак мислев ова само на филмови имаuser posted image

нема секс после караница кај нас


_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот ikki)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: секс после караница
5.12.2010 11:04:13   
*miki mami*
Јас искрено воопшто не уживам во секс после караница.Дека сум голема лутка и ми треба повеке време да заборавам и да се опуштам.user posted image


Potpisuvam!!!!!!!!

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?