|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Дополнителна работа - работа од дома
1.1.2014 17:28:59   
elenaanamarija
Ne znam kolku moze da pridonesam na sajtov so mojava poraka ama mene ovaa rabota mi go promeni zivotot...si zarabotuvam od doma dodeka mi spijat maleckive a i po cel den sum si so niv...iskreno ova go pisuvam tuka za onie na koi im e potreben nekoj denar poveke, a mislam deka vo nasava zemjicka ne ima mnogu takvi.pa ako imate vreme poset_ete ja stranava besplatno e se... samo kopirajte go linkot sfi4.com/13405921/FREE i normalno paste na nov tab i razgledajte .
vi blagodaram vo sekoj slucaj i ako ne ja pratite porakava na sajtov sepak blagodaram

< Поракaта ја уредил Bethany RR -- 1.1.2014 18:10:11 >
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Дополнителна работа - работа од дома
1.1.2014 18:11:54   
Bethany
еленаанамарија, имаме тема за работа од дома ТУКА
Твојот пост ќе го префрлам таму, а темава ќе се заклучи.

_____________________________

" Maturity is knowing more and more what is worth fighting for, and what is not worth fighting for."

(Одговор на членот elenaanamarija)
Непосредна врска до пораките: 2
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?