|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Секс на плажа
9.7.2009 12:39:41   
mami
лето е, се оди на одмор, се буди една поинаква романтика и доаѓа она убавото...секс на плажа..ЗА или Против 

< Поракaта ја уредил AnnaMolly -- 28.6.2011 8:29:42 >
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Секс на плажа
6.8.2009 15:35:48   
mami
никогаш не сум го пробала ова, а би сакала еден ден..можеби кога ке потпорасне Лука

< Поракaта ја уредил AnnaMolly -- 28.6.2011 8:29:50 >

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: секс на плажа
6.8.2009 16:04:44   
natasha
zaaaauser posted image user posted image user posted image nie sme imale sex  vo voda,a na plaza ne

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: секс на плажа
6.8.2009 18:38:59   
Палешка РР
Ние во чамец...е тоа не се опишува user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот natasha)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: секс на плажа
6.8.2009 20:23:33   
katence
jas ni na plaza ni vo voda ni vo camec user posted image user posted image i malku se mislam da ne e vise kasno i da se proba user posted image user posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: секс на плажа
6.8.2009 21:13:09   
Natasha5
jas sum za ,ne sme probale ama imam zlba.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот katence)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: секс на плажа
7.8.2009 0:42:32   
Лејди
И јас сум за (ама никој да не види)user posted image
Можеби ќе имам прилика да го доживеам сега на одмор :)
Ќе инсистирам user posted image

(Одговор на членот Natasha5)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: секс на плажа
30.8.2009 9:30:15   
ivanaa
proverenouser posted image ...
Retko nesto drugo moze da bide tolku romanticno kako sex na plaza,,,pod mesecina,,,pokraj branovi i sumot na moreto pomesan so vasite vozdiskiuser posted image

(Одговор на членот Лејди)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: секс на плажа
9.10.2010 21:57:04   
newmamy
hihihi nie sme se sexale i vo more sred bel den, pred milion luge, i navecer na plaza, cuvarot ne gledase, i znaevme deka ne gleda....toj del bese najvozbudliv mmmmmmmm

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Секс на плажа
9.10.2010 22:05:11   
puze
zaaaaaaaaaaaaaa definitivno vredi da se proba dvapati vo ohridsko ezero ubajna nevidena

< Поракaта ја уредил AnnaMolly -- 28.6.2011 8:30:03 >

(Одговор на членот newmamy)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Секс на плажа
9.10.2010 22:09:25   
mama26
неможам да се замислам и ако го направам ке мислам дека некој ме гледа..значи не

< Поракaта ја уредил AnnaMolly -- 28.6.2011 8:30:13 >


_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот puze)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Секс на плажа
28.6.2011 8:30:47   
AnnaMolly RR
Женски, почна летото. Ајде сите фрлајте се на работа и да ве видам со коментари на темава user posted image

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Секс на плажа
28.6.2011 8:40:56   
anedespo
Mi pomina toj period. Sega sakam komocija , a ne pesok koj se pika nasekade. 

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Секс на плажа
28.6.2011 9:01:48   
Maca25
Јас сум ЗА, ама да сме сами, сами на плажата. Не сакам публика!!! user posted image

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот anedespo)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Секс на плажа
28.6.2011 11:37:58   
Martins mom
Еднаш ми се случило, ќе го памтам секогаш и сум ЗА да пробам повторно, ама тоа коооој знае кога ќе се случиuser posted image

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Секс на плажа
28.6.2011 11:45:19   
Natuska85
Секогаш ми било предизвикuser posted image и си го остварив предизвикот минатото лето во Египет. Дувкаше ветерче така на заожање на сонцето и немаше луѓе на плажата, па со мм се галевме прво на плажа па фино лепо си влеговме во вода и .....така.user posted image user posted image user posted image .Може и user posted image таму го направивмеuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Секс на плажа
28.6.2011 11:51:41   
kuklica
seuste ne iako plazana ni e vo dvor sto se vika ama ete dan ne vidi nekoj ama letovoooo user posted image na more mmmm mora da se proba

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Секс на плажа
28.6.2011 12:47:17   
anedespo
ИЗВОРНА ПОРАКА: Natuska85

Секогаш ми било предизвикuser posted image и си го остварив предизвикот минатото лето во Египет. Дувкаше ветерче така на заожање на сонцето и немаше луѓе на плажата, па со мм се галевме прво на плажа па фино лепо си влеговме во вода и .....така.user posted image user posted image user posted image .Може и user posted image таму го направивмеuser posted image user posted image user posted image user posted image



More sreka sto ne ve fatile. Obavezno ke ve kaznele, a moze i malku zatvorce.user posted image . Strogi se zakonite vo muslimanskite zemji.

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Секс на плажа
9.7.2011 18:52:31   
blond
На плажа сеуште не сме имале, ама затоа во вода имавме. Минатото лето во Грција user posted image со еден куп народ околу нас user posted image

(Одговор на членот anedespo)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Секс на плажа
9.7.2011 19:09:38   
Natuska85
ИЗВОРНА ПОРАКА: anedespo

ИЗВОРНА ПОРАКА: Natuska85

Секогаш ми било предизвикuser posted image и си го остварив предизвикот минатото лето во Египет. Дувкаше ветерче така на заожање на сонцето и немаше луѓе на плажата, па со мм се галевме прво на плажа па фино лепо си влеговме во вода и .....така.user posted image user posted image user posted image .Може и user posted image таму го направивмеuser posted image user posted image user posted image user posted image



More sreka sto ne ve fatile. Obavezno ke ve kaznele, a moze i malku zatvorce.user posted image . Strogi se zakonite vo muslimanskite zemji.



Ама ние all inclusive бевме,така да мислам немаше да има проблем,лајт ни беше хотелотuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот anedespo)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Секс на плажа
29.8.2012 22:23:30   
babyblue
ednas, na odmor pred 3 godini. uste ne bevme vo brak, ama plazata bese premnogu ubava za da se propusti. do den denes go zezam maz mi samo ako doznaam deka ima na nekoj sajt klip od nas ke go ubijam user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Секс на плажа
5.11.2012 20:33:38   
maksima3
mmmmmmmmmm sme probale i vo voda ama na plaza e definitivno nezaboravno iskustvo vie uzivate` a moreto uste povekje ja zbogatuva romantikata i sexot user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот babyblue)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Секс на плажа
5.11.2012 22:41:27   
majka na eva
не сме пробалеuser posted image само еднаш со мм сме биле заедно на плажа,ама јас тогаш бев и со циклус и воопшто не можев да уживам.ама би сакала да пробам...мммммммuser posted image

(Одговор на членот maksima3)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Секс на плажа
6.11.2012 0:13:02   
Andriance
Охооооо тоа ми е веќе deja vu user posted image


_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот majka na eva)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Секс на плажа
6.11.2012 11:36:48   
meU87
Сум пробала, со маж ми на една дива плажа. Прекрасно искуство, невообичаено и возбудливо user posted image

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?