|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Eserihija koli
3.8.2014 14:40:06   
IrenaMila
Zdravo majki,malata mi e 1 godinka i mi fana eserihija koli,bi sakala da ja nacnam temava,da se konsultiram so vas okolu ovaa bakterija,nacin na istrebuvanje,kosultacii so poedinci za homeopatsko lekuvanje i dokolku imate kontakt so ova lekuvanje da mi preporacate nekoj Homeopat.Vi blagodaram odnapred i se nadevam ke mi bidete od korist.
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Eserihija koli
3.8.2014 15:32:19   
kapina
Jas ja imav taa bakterija. I ja srediv so pienje na vit c nagladno 2 nedeli zinnat antibioticI. I piev uvin caj 5 dena I caj od brusnica megutoa najdobro bilo da se pie sok od brusnica sepak stom se rabote za tolku malo dete posovetuvaj se I so lekar prasaj dali smee da pie uvin caj I vit c

(Одговор на членот IrenaMila)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Ешерихија коли
3.8.2014 21:52:43   
Felly RR
ИренаМила, добредојде на форумот. Се надевам ќе го решите проблемот со бактеријата, а доколку те интересира хомеопатска терапија, имаме посебна тема КЛИК ТУКА, а исто така за оваа бактерија имаме дискутирано и во темата Бактерии кај децата КЛИК - може и таму да прочиташ други искуства. Во посочените теми ќе ги префрлам и овие два постови, а оваа тема ќе ја заклучам.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 3
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?