|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Дали често се "флекoсувате"?
17.11.2009 13:43:48   
mother 29
мм вели ех Катерино и леблебија да јадеш ке се покапеш!user posted image


и признавам таква сум!не пазам ама ич на тие работи и не се срамам.дома знам да лежам и да јадам,е сега мегу луге  се припазувам!ете баш сега се искапев со кафето хихихихии,па бев на миење во wc!


какви сте по ова прашање?

< Поракaта ја уредил Ikana RR -- 3.1.2013 21:17:07 >
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: дали често се "флекoсувате"?
17.11.2009 13:45:22   
profesorica
user posted image user posted image user posted image user posted image често се флекосувам user posted image user posted image user posted image , а кога сме во ресторан обавезно знае да ми падне ножот или да го исфлекам чаршавотuser posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил mother 29 -- 17.11.2009 14:52:46 >


_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: дали често се "флекoсувате"?
17.11.2009 13:54:21   
mis.
Кога сум во брзање стандардно правам некоја беља.Една од тие бељи е и оваа.user posted image Затоа перам секој денuser posted image

< Поракaта ја уредил mother 29 -- 17.11.2009 14:52:58 >

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: дали често се "флекoсувате"?
17.11.2009 14:17:13   
vezilka RR
уф, флекосување, кршење, себеповредување во кујна и слични работи имам master degree..

< Поракaта ја уредил mother 29 -- 17.11.2009 14:53:10 >

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: дали често се "флекoсувате"?
17.11.2009 14:19:59   
nadica
и леблебија да јадеш ке се покапеш!user posted image user posted image user posted image


и јас сум иста ретко имам ненафлекана гардероба user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил mother 29 -- 17.11.2009 14:53:23 >


_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: дали често се "флекoсувате"?
17.11.2009 14:22:48   
big_mama817
јас сум многу педантна и никогаш не се флекосувам user posted image

< Поракaта ја уредил mother 29 -- 17.11.2009 14:53:46 >


_____________________________

Децата се најголемо богаство :)

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: дали често се "флекoсувате"?
17.11.2009 14:50:21   
mother 29
е баш мислев за биг-мама така . и погодив!ама и за мисс мислев така ,ама тука се прелажав !хииххuser posted image

ајде другите..не срамете се!хихииххиизвадете ги од плакар ..флекосаните алишта!user posted image

< Поракaта ја уредил mother 29 -- 17.11.2009 14:53:57 >

(Одговор на членот big_mama817)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: дали често се "флекoсувате"?
17.11.2009 14:59:55   
mis.
Матхер 29 не сум толку педантерија.Обожавам и сакам да сум но во брзање сум ужас.Сум успеала некако да те прелажам хахахаха

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: дали често се "флекoсувате"?
17.11.2009 15:04:07   
mother 29
user posted image   user posted image  

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: дали често се "флекoсувате"?
17.11.2009 15:14:53   
arh_diz
Jas mnogu retko se flekosuvam , ama za mm nemam komentar

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: дали често се "флекoсувате"?
17.11.2009 15:49:57   
Saturn
Во нормални услови просечно се флекосувам, чат-пат, не секогаш. Ама вака трудна нема шанси да не се исфлекам, секој ден и тоа по неколку пати.

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: дали често се "флекoсувате"?
17.11.2009 18:50:03   
Bogdancanka
ехе и тоа како да се добива награда за флеки сигурно ке ја добијамuser posted image user posted image user posted image и тоа ми е се од брзање 

(Одговор на членот Saturn)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: дали често се "флекoсувате"?
17.11.2009 23:30:53   
Mila na mama
Јас сум флекосана од глава до пети кога Мила ќе кивне додека ја хранам. user posted image  И замислете да јаде спанаќ.user posted image  alien mamauser posted image

_____________________________

love u all

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: дали често се "флекoсувате"?
17.11.2009 23:35:03   
ripce
Во последно време сум толку несмасна, за што и да се фатам после мене обавезно оставам флеки... а флеките што ми ги прави син ми додека се храниме, па ќе почне да ме мачка, по кревет... е тоа е посебна приказна user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Mila na mama)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: дали често се "флекoсувате"?
17.11.2009 23:43:46   
Еца
па не сум стандард, ама па не сум ни неисфлеканаuser posted image а кога така ќе се исфлекам Мартина цел ден труби по дома како сум се исфлекала и на сите раскажува, па се трудам да внимавам user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот ripce)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: дали често се "флекoсувате"?
17.11.2009 23:54:40   
Medo
А јас кога го видов насловот на дискусијава помислив на друго „флекосување“ user posted image

Инаку и јас сум си редовно исфлекана, а посебно сите пижами, пошто сабајлечки знам да си седам по пижами и да си јадам така подлегната.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: дали често се "флекoсувате"?
18.11.2009 9:27:57   
mother 29
ИЗВОРНА ПОРАКА: Medo

А јас кога го видов насловот на дискусијава помислив на друго „флекосување" user posted image




ајме жениии каде ви оди паметта!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Medo)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: дали често се "флекoсувате"?
18.11.2009 9:33:55   
niki
Па си отворив тема за мојата трапавост и колку сум трапава нема шанси да поминам без флеки. Секогаш сум исфлекана, обавезно кога ќе облечам нешто бело тогаш во наредните пет минути се флекосувам и си шетам така по дома.
Летово на работа ми се случи да се исфлекам неколку пати па мораше мм да ми носи друга блуза од дома да се преслечам и на крај и самата себе си досадив па носев една на мене една во ташна за секој случај.

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: дали често се "флекoсувате"?
11.12.2009 14:43:28   
matushka
se flekosuvam mnogu cesto i toa sekogas koga go ranam maliot se mapam so negovite kashickiuser posted image

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: дали често се "флекoсувате"?
11.12.2009 14:47:48   
Adrijana
I jas lom se pravam, a posebno sega so malata , imam mleko na site alista:))) 

_____________________________



(Одговор на членот matushka)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: дали често се "флекoсувате"?
11.12.2009 14:50:59   
matushka
Da da...poznato mi e i toauser posted image na pocetokot malku se nervirav i se prasuvav do koga ke trae taa faza a sega veke otrpnav, ke stavam samo se vo mashina i gotovo:)))))))))

(Одговор на членот Adrijana)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: дали често се "флекoсувате"?
11.12.2009 15:16:55   
Enika
Ех кате ма...фатена една user posted image user posted image user posted image се шалам јас сум та така...али почесто сум флекосанаuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот matushka)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: дали често се "флекoсувате"?
15.12.2009 13:07:44   
penelopa
Mnogu, mnogu često se flekosuvam, zatoa koga jadam si stavam salfetka...nekogaš i toa ne pomagauser posted image

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: дали често се "флекoсувате"?
15.12.2009 13:42:28   
mother 29
ИЗВОРНА ПОРАКА: Enika

Ех кате ма...фатена една user posted image user posted image user posted image се шалам јас сум та така...али почесто сум флекосанаuser posted image user posted image user posted image


ех само јас да сум....гледај цела дружина сме исти хихиихихихuser posted image

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Дали често се "флекoсувате"?
15.2.2010 0:12:12   
Cacko
user posted image user posted image user posted image tema ko za mene,doma moite me vikaa gavrosuser posted image posto moite i sestra mi se poprilicno pedantni,ja sum izrodu familija,ali oni me naucija i toa im stana tolku normalno da sum flekavauser posted image arno ama mm nikako da se navikne,celo vreme mi piska ko na malo dete Slavice pazi,Slavice...i koga bev trudna samo molese boga deteto da e na nego,ama galiba greska euser posted image user posted image cela e na mene,ni venis ne ni pomagauser posted image

< Поракaта ја уредил Ikana RR -- 3.1.2013 21:17:30 >

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2 3   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

najubavo ime
jasmina112

Ime za mojata kerkicka

nina (52%)

Robertina (5%)

Bojana (32%)

Vanesa (10%)


Број на сите гласови: 130

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!