|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Каде најчесто купувате облека?
23.5.2011 13:50:32   
Бушавка RR
Скоро и да нема жени кои не уживаат во шопинг! Кои продавници за облека најчесто ги посетувате? Имате ли омилени брендови? Препорачајте нешто убаво.

Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Каде најчесто купувате облека?
23.5.2011 14:25:26   
kuklica
E neznam dali uzivam ili se nerviram koga ke izlezam da kupam nesto zatoa sto koga nesto baram nemozam da go najdam toa i ke kupam nesto sosema 10-to i pak nemam to sto mi trebelo i sega zatoa vo posledno vreme ako izlegam na kafe ili na odenje od rabota ako mi padne nesto vo oci ke si go kupam taka mi e poubo, a inace ne kupuvam nekoj mn skapi raboti i posebni brendovi (osven patiki puma obavezno user posted image ) zatoa sto im pominuva brzo modata a i mene merakotuser posted image Znaci nema nekoja si posebna preporaka od mene user posted image

(Одговор на членот Бушавка RR)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Каде најчесто купувате облека?
23.5.2011 18:38:16   
Maca25
Јас немам одредени продавници или марки, па да кажам ете од таму купувам. Го купувам тоа што ми се допаѓа и тоа што ми стои убаво. А нормално и цената ми е битна откако имам дете. Не ми се даваат многу пари на некое фуртанче што ќе го носам 3 пати и никогаш повеќе. 

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот kuklica)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Каде најчесто купувате облека?
21.7.2011 16:25:28   
Bogdancanka
Купувам се што ми се допаѓа небирам маркаuser posted image но бирам по цените гледам да биде поефтиноuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Каде најчесто купувате облека?
22.7.2011 23:48:26   
Nadezna
ИЗВОРНА ПОРАКА: Bogdancanka RR

Купувам се што ми се допаѓа небирам маркаuser posted image но бирам по цените гледам да биде поефтиноuser posted image user posted image user posted image



Potpis

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Каде најчесто купувате облека?
23.7.2011 0:01:36   
kapina
i jas isto gledam po cenite no gledam i da mi se dopadne moze da se sluci i od pazar da si kupam nekoe parce obleka i od butik

(Одговор на членот Nadezna)
Непосредна врска до пораките: 6
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?