|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Лажна бременост
8.3.2014 14:16:37   
irena1980
Јас мислев дека одам во приватна болница и треба да имам прав третман ама изгледа стварно имам низок IQ кога одбрав да одам во СВ ЛАЗАР. Таму ни доктор ни сестра има. Мислам да ги тужам бидејќи ме лажеа дека сум бремена. Барем така нема да лажат други жени!
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Лажна бременост
8.3.2014 20:36:50   
Melanija RR
irena1980 ќе те замола да пишеш што точно се случило и како тоа те лажеле дека си бремена???

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот irena1980)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Лажна бременост
8.3.2014 21:41:31   
kapina
Neli ti napravija eho i test za bremenost tuzi gi mila ne stedi nikoj ovde vo nasava mila makedonija doktorive pogolem del od niv vo nas gledat samo pari

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 3
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?