|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   сликање за време на секс
12.6.2009 9:17:05   
mami
Колку сте расположени за сликање или можеби снимање додека ја практикувате оваа активност? Сакате, не сакате, одвратно ви е, би пробале можеби???
Ние не сме направиле ништо до сега, а се сомневам и дека некогаш ке направиме, бидејќи јас обично несакам да се сликам па уште гола, нема шанси
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: сликање за време на секс
12.6.2009 9:23:06   
Еца
Потпишувам, не ми представува никаков предизвик ниту задоволство, но ако некому тоа му се допаѓа, а зошто да не.Во бракот со саканиот, саканата се е дозволеноuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: сликање за време на секс
12.6.2009 9:37:08   
natasha
ne sme se slikale tuku sme se snimaleuser posted image user posted image user posted image user posted image custvoto e????probajteuser posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: сликање за време на секс
13.6.2009 22:46:16   
Marta

ИЗВОРНА ПОРАКА: natasha

ne sme se slikale tuku sme se snimaleuser posted image user posted image user posted image user posted image custvoto e????probajteuser posted image

Potpisuvamuser posted image

(Одговор на членот natasha)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: сликање за време на секс
29.8.2009 8:46:44   
profesorica
Ние се имаме снимано неколку пати чисто за да видиме како изгледаме и после одма сме го бришеле.

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот Marta)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: сликање за време на секс
26.11.2009 15:06:56   
profesorica
Дали сакате да се снимате со партнерката/от за приватна колекција, ништо јавно? Дали тоа го правите за после да видите какви сте во сексот или едноставно помислата дека се снимате Ве пали?


_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: сликање за време на секс
26.11.2009 15:10:56   
BEBICA
ИЗВОРНА ПОРАКА: Еца

Потпишувам, не ми представува никаков предизвик ниту задоволство, но ако некому тоа му се допаѓа, а зошто да не.Во бракот со саканиот, саканата се е дозволеноuser posted image user posted image user posted image


Potpisuvam.


_____________________________

Дајте и на жена десет добри совети, таа ќе го следи само еднинаесеттиот - својот.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: сликање за време на секс
26.11.2009 15:31:12   
HristinAntonio
i nie ednas dvapati se imam snimano cisto onaka da vidime kako izgleda ama odma briseme...

(Одговор на членот BEBICA)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: сликање за време на секс
26.11.2009 15:40:31   
arh_diz

ИЗВОРНА ПОРАКА: Еца

Потпишувам, не ми представува никаков предизвик ниту задоволство, но ако некому тоа му се допаѓа, а зошто да не.Во бракот со саканиот, саканата се е дозволеноuser posted image user posted image user posted image

Potpisuvam

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: сликање за време на секс
26.11.2009 16:25:59   
Еца
само да ви кажам дека сеуште го имам истиот став, ништо немам променетоuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: сликање за време на секс
26.11.2009 18:39:25   
Bogdancanka
не јас не сум за такви работи а мм има нешто одговорено као демек на зезање али неее мислам дека никогаш и не би пробалаuser posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: сликање за време на секс
8.12.2009 1:37:28   
gorjansk
Se imame snimano i uste go nemam izbrisano :):):)):

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 12
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?