|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Новости на РР
15.4.2009 17:50:21   
predrag
Што мислите за новите алатки на РР, калкулаторот на срцеви отчукувања:http://php.ringeraja.mk/index.php?page=heartbeat и калкулаторот за крвни групи: http://php.ringeraja.mk/?page=bloodtype?

< Поракaта ја уредил Julie -- 31.7.2009 10:19:40 >
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Новости на РР
17.4.2009 21:37:38   
nina
Калкулаторот на срцеви отчукувања можеби не е многу корисен но е многу интересенuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image баш ми беше интересно да видам колку е "вредно" моето срце а интересно ми беше да прочитам и дека срцето почнува со работа уште додека е бебето во маткатаuser posted image

< Поракaта ја уредил Julie -- 31.7.2009 10:20:06 >

(Одговор на членот predrag)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Новости на РР
29.7.2009 9:46:29   
mami
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image за бесплатните смс пораки

< Поракaта ја уредил Julie -- 31.7.2009 10:24:44 >

(Одговор на членот nina)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Новости на РР
29.7.2009 9:48:27   
Палешка РР
user posted image  user posted image  user posted image

И јас утрово испратив две !!! user posted image  user posted image  user posted image

< Поракaта ја уредил Julie -- 31.7.2009 10:25:23 >


_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Новости на РР
29.7.2009 15:44:58   
dani85
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super e toa sto nekoj se setil da stavi za prakanje na besplatni poraki na forumot

< Поракaта ја уредил Julie -- 31.7.2009 10:29:23 >

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Новости на РР
31.7.2009 13:51:57   
Еца
user posted image user posted image user posted image Одлична работа, можам додека се дружам со вас на форумот да пратам и некоја смс поракаuser posted image Секоја чест!user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот dani85)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Новости на РР
31.7.2009 13:56:52   
selma
zasto nemozam denes da pracam poraki od ringeraja vcera mozev a denes ne ve molam kazete mi



_____________________________

SELMA

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Новости на РР
31.7.2009 13:58:22   
***Lide***
SUPER e sto mozime da prekame besplatni SMS poraki bas koga ke nemas kredit moze da ti se najdatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vakvata ideja

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Новости на РР
1.8.2009 8:32:37   
Julie1
Летото пристигна и на Рингераја, со новиот летен дизајн. Како ви се допаѓа новиот летен дизајн на Рингераја? Јас летно се расположив!

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот ***Lide***)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Новости на РР
1.8.2009 8:36:03   
Еца
user posted image а Јуле ме превари со коментаротuser posted image Утрово така убаво ме изненади новиот дизајн на страната, супер е, летно освежување, навистина убаво user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Новости на РР
1.8.2009 11:46:14   
mami
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image јееееееееееееееее..колку ни е убава летната рингерајаuser posted image user posted image user posted image user posted image еј баш расположува со боите..БРАВО!!!

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Новости на РР
1.8.2009 12:10:02   
Палешка РР
Супееееееееееррррррр. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Новости на РР
1.8.2009 12:11:17   
dani85
cool boicka na straniteuser posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Новости на РР
1.8.2009 15:41:05   
Iva
Новите бои се ооооооооооодлични. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image за СМС пораките

(Одговор на членот dani85)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Новости на РР
4.8.2009 16:54:50   
Mamickaa
Zdravo na siteuser posted image
Do sega samo ve citav,no denes resiv i da se registriram....super ste,forumot mn mi se dopaga ima dosta poucni temi i se nadevam ke se druzime i ke si pomagame,se razbira so pomos na megusebnite iskustva so nasite najmiliuser posted image

p.s. ke moze nekoj da mi kaze zasto nemozam da prakam besplatni poraki od forumov ili pak jas nz kakouser posted image ...ako moze i znae nekoj da mi odgovori...ili pak ne mi sleduvaat posto sum nov clenuser posted image

pozdrav do siteuser posted image

(Одговор на членот Iva)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Новости на РР
4.8.2009 17:06:49   
Julie1
Mamickaa добре ни дојде. Тука можеш да прочиташ повеќе за правилата запраќање пораки. Секој нов член добива по 5 пораки бесплатни! http://www.ringeraja.mk/dete/besplatni-sms-poraki-na-portalot-ringerajamk_427.html

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Mamickaa)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Новости на РР
6.8.2009 17:12:56   
Julie1
Нели е прекрасен новиот дизајн на албумите???

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Новости на РР
6.8.2009 17:16:24   
Natasha5
prekrasen e

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Новости на РР
6.8.2009 17:19:41   
nadica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo za site koi se grizat za novostite na rr

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Новости на РР
7.8.2009 10:21:55   
mami
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image за новите албуми, а старите кај ни се? или мора одново да ги правиме? или пребрзо барам да се средат сите работи?user posted image user posted image

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Новости на РР
7.8.2009 10:51:47   
taki*
Јас сум нов член и незнам баш многу како било претходно но сега видов за пораките и дојдов да разгледам што е овој форум и многу ме бендиса.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Новости на РР
11.8.2009 2:25:02   
aneeeee
super besplatni poraki:)

(Одговор на членот predrag)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Новости на РР
21.8.2009 11:14:33   
mami
Го забележавте новото детско катче? со авантурите на Дино? јас еве сега го прочепкувам да видам што е. Лука е уште мал за овие ама за вие што имате поголемки дечиња е суперuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот aneeeee)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Новости на РР
21.8.2009 13:55:06   
mis.
Мами каде е детското катче?Некако не можам да се снајдамuser posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Новости на РР
21.8.2009 13:59:38   
Adrijana
mis. kaci se skros gore na stravata ispod onie kalkulatorite sto se

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Што да дознаете.
пеперутка16

Кога би носеле тројки, што би направиле?