|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Многу сакам...
17.10.2012 14:23:36   
Annet
Ја отварам оваа тема,да си пишеме што сакаме.
Еве јас многу го сакам летото,убаво ми е,ако е топло,го сакам морето,уживам во него....
Да пишеме што сакаме.........
сакам да отидам некогаш во Истанбул......................

< Поракaта ја уредил Ikana RR -- 14.3.2013 14:32:50 >
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Многу сакам............
17.10.2012 14:35:53   
fila
Mnogu sakam da otideme so mm sami nekade za vikend bez deca i da uzivame zasto veke sedum godini nikade nemamevizlezeno dami i toa mi nedostasuva

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Многу сакам............
17.10.2012 15:11:43   
Barbicki2
Mnogu sakam samo stomakot da mi go snema,i mnogu sakam da si izleguvam navecer po diska so mm kako porano.

(Одговор на членот fila)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Многу сакам............
18.10.2012 14:50:50   
Malecka23
mnogu sakam magicno da mi go snema stomakot i striite i da si se vratam na staro da si gi oblecam omilenite farmerki:))
a da i sakam eden dooolg odmor tenerife:))taman se spremavme da odime so mm ostanav bremena:(

(Одговор на членот Barbicki2)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Многу сакам............
18.10.2012 14:56:34   
lilicka
ehhh...mnogu mnogu sakam da oslabam edno 30kg da si bidam slaba kakko poranouser posted image

(Одговор на членот Malecka23)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Многу сакам............
18.10.2012 14:57:56   
dostickage
Јас сум Џонатан Ливингстон, имам план за иднината кој ми поставен високо и полека целам кон него,секако со сопругот.
Инаку вака ништо посебно не сакам зашто имам многу шетано и сеуште си шетаме и само со сопругот и со детето зависи каде ,нели.И ресторани и кафулиња , викенди,одмори и сл.
За дестинации не сме биле на нешто егзотично а со Европа не стоиме лошоuser posted image
Од аспект на кариера би сакала да си купам време за побрзо да ги доспремам испитите за магистерски ама и тоа е во тој малку подолгорочниот план.

Во моментов многу сакам индијанка од кај Санчо, ах луци кај го спомна user posted image

(Одговор на членот Malecka23)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Многу сакам............
18.10.2012 15:10:00   
Luci

ИЗВОРНА ПОРАКА: lilicka

ehhh...mnogu mnogu sakam da oslabam edno 30kg da si bidam slaba kakko poranouser posted image

И јас ти се приклучувам кон желбатаuser posted image


ИЗВОРНА ПОРАКА: dostickage

Јас сум Џонатан Ливингстон, имам план за иднината кој ми поставен високо и полека целам кон него,секако со сопругот.
Инаку вака ништо посебно не сакам зашто имам многу шетано и сеуште си шетаме и само со сопругот и со детето зависи каде ,нели.И ресторани и кафулиња , викенди,одмори и сл.
За дестинации не сме биле на нешто егзотично а со Европа не стоиме лошоuser posted image
Од аспект на кариера би сакала да си купам време за побрзо да ги доспремам испитите за магистерски ама и тоа е во тој малку подолгорочниот план.

Во моментов многу сакам индијанка од кај Санчо, ах луци кај го спомна user posted image

Леле остај, ама ептен се убави бе, лапни голтни. Од стрв купив 3 индијанки и 2 еклери(не ги бива) и сама ги изедов за секунда. user posted image

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот lilicka)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Многу сакам............
18.10.2012 15:21:18   
Pepelaska *
да најдам на патот еден милион еврички user posted image

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Многу сакам............
18.10.2012 15:53:00   
Ikana
Многу сакам да си бидам со сопругот, да си ја растеме бебка и да сме здрави сите. Другото, ќе си дојде.

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Многу сакам............
18.10.2012 19:27:31   
Maca25
многу сакам.....сакам многу работи...прво да се иселиме од станов кај што сме сега, иако ова е нашиот прв дом, ама не го сакам во последно време многу....сакам да можам да останам еден ден будна после 22ч.user posted image ...сакам малце повеќе да се осеќам безгрижно....сакам да ги снема моите здравствени проблеми...и сега сакам една лименка кока- кола искрено user posted image user posted image

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Многу сакам............
18.10.2012 19:28:59   
Bogdancanka

ИЗВОРНА ПОРАКА: Pepelaska RR

да најдам на патот еден милион еврички user posted image



moze i dva jas nema da se bunamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Многу сакам............
18.10.2012 19:32:42   
Maca25

ИЗВОРНА ПОРАКА: Pepelaska RR

да најдам на патот еден милион еврички user posted image

ако го пронајдеш патот, викни не и нас user posted image

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Многу сакам............
18.10.2012 20:02:33   
Snowhite RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Maca RR

сакам да можам да останам еден ден будна после 22ч.user posted image ...сакам малце повеќе да се осеќам безгрижно...


user posted image И јас

А најмногу сакам да ја снема една личност од мојот живот, да си замини од куќата, да избега некаде, да не ја гледам и да не и го слушнам гласот повеќеuser posted image

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Многу сакам............
18.10.2012 20:31:12   
Џесика
Многу сакам да му ја учукам една на мм, ко свекрва некоја станал, само брчи нешто...

_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Многу сакам............
18.10.2012 20:47:22   
temjana
Кај е тој Санчо и јас сакам индијанка мфмффмфмфммфффф како би спукала сега една огрооомна)))) Инаку многу сакам моите да бидат среќни и безгрижни

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Многу сакам............
18.10.2012 21:41:22   
Cipi Ripi
Многу сакам резултатите за тироидна жлезда да излезат ок. Веќе 2 недели чекам резултат, се осеќам како на стенд бај пошто немале реагенс. Многу сакам резултатите од тромбоза да излезат ок. И како трето се придржувам до желбата на темјана, односно тој Санчо што цел ден го зборите на РР....лиги ни потекоа, ај да се зберем сите да му отидемеuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот temjana)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Многу сакам............
18.10.2012 21:57:34   
Џесика
Палма од К4 е подобар од Санчо...user posted image поготово за индијанки и еклери... непобедливи се

_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Многу сакам............
18.10.2012 22:11:04   
Cipi Ripi

ИЗВОРНА ПОРАКА: Џесика РР

Многу сакам да му ја учукам една на мм, ко свекрва некоја станал, само брчи нешто...

Срцка ама те изнервирал, почна теми да мешашuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Многу сакам............
18.10.2012 22:13:03   
Cipi Ripi
Еејј кај ја спомана сега Палма. Од Палма многу сакам милфе и тирамису! Ммм

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Многу сакам............
19.10.2012 10:00:12   
Annet
i mene mi se prijade od toj Sance hehehehehe:))))
a denes mnogu sakam kosava da prestane da pobeluva,kako stara baba mi pobele,uffffffffffffff

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Многу сакам............
19.10.2012 13:17:27   
miana
Jas sakam od palma torta - nutela mh mh mh

Inaku indijankite nikogas ne sum gi sakala..takvi Leb kolaci ne mi se ubavi...

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Многу сакам............
20.10.2012 22:34:39   
tonci
mnogu i najmnoguuuu sakam da pominat slednive 6 meseci kako 6 denovi za da sum sigurna deka sinmi nema da ima problem vo zivototuser posted image

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Многу сакам............
20.10.2012 22:55:51   
Нивеа
А јас сакам магично стапче
или во краен случај моќ да си ја предвидувам иднината!!!!

_____________________________

Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.

(Одговор на членот tonci)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Многу сакам............
23.10.2012 20:03:57   
cevlice
Многу сакам да си правам шопинг партиjavascript:void(AddText('user posted image '))

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Многу сакам............
12.3.2013 12:04:19   
arh_diz
Mnogu sakam da odam na soping user posted image

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот cevlice)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?