|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Златно славејче  
[Страница: 2 3 ]
72 profesorica 22543 21.11., 18.21
mommy_angels RR
 
Печати од компир   11 mami 10812 20.11., 13.09
marchi
Едукативни игри  
[Страница: 2 ]
32 mis. 26710 20.11., 13.05
marchi
Сложувалки   11 vezilka RR 9155 20.11., 13.00
marchi
Кои игри ги играте со децата?  
[Страница: 2 ]
41 Julie1 14097 13.11., 12.03
marchi
Игри за на отворено   5 vezilka RR 8385 25.6., 13.58
Felly RR
Броенки   14 bilbilce 12727 25.3., 13.48
Melanija RR
Песнички и броенки  
[Страница: 2 3 4 ]
82 nina 74690 25.3., 12.44
AneLav RR
Игри со карти   4 Felly RR 16537 31.1., 14.29
mamicki
Детски песнички од фестивали   22 srnicka 11823 30.11., 20.05
caciana
Приспивни песнички  
[Страница: 2 ]
35 Lara2224 24112 25.11., 21.49
Ki4iko
Книги за деца  
[Страница: 2 3 4 5 ]
121 zami 43666 28.9., 13.51
Snowhite RR
Цртежи   12 Maca25 11607 3.5., 12.19
bucko mal RR
Оригами   15 ripce 26892 29.11., 10.50
Mihaela 2010
Песнички за Божиќ и Нова година  
[Страница: 2 ]
36 Maca25 54125 19.12., 11.04
Twins
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Име
ema 3

Кое женско име според вас е најубаво?

Јосипа (7%)

Клара (21%)

Дарија (40%)

Глорија (6%)

Константина (14%)

Лорена (11%)


Број на сите гласови: 307

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!