|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Дали и колку се смеете?
11.9.2010 13:00:56   
kiki_riki
Во ова време постојано трцаме работиме, или барем јас зивеам 200 на сатuser posted image , од току обврски пред некој ден „открив„ дека заборавив да се смеам онака од срце, едноставно немозев да се сетам кога последен пат сум се насмеала?user posted image
Како стоите вие на ова поле?

_____________________________

ne pravi go na drugite ona sto ne sakas tebe da ti go pravat
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Дали и колку се смеете?
11.9.2010 13:52:27   
mama26
секој ден.обавезноuser posted image ретко некој да ме изнервира а и тоа кратко ми трае пошто пак нешто ке се случи  што ке ме насмее...едноставно животот е поубав кога се смееш,кога има некој секој ден да те изнервира па одма после тоа да те насмее  -мислев на синот.

(Одговор на членот kiki_riki)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Дали и колку се смеете?
13.9.2010 10:11:01   
vesna1
Mozam da kazam deka i jas sum zaboravila koga sum se nasmeala od srce. Zivotot mi e turbo 200 na saat, previse obvrski i nervozi pa mi fali dobra smea.

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Дали и колку се смеете?
13.9.2010 14:30:17   
Ana Dani
Retko se smeam vo posledno vreme, a posebno od srce uste poretko.  Premnogu grizi, nervozi i obvrski mi tezat i iako znam deka toa ne e nikakvo opravduvanje, tesko mi ide da pustam dusa i da se olabavam malku.  Mi nedostiga toa sto porano mnogu poveke se smeev i vo sekojdnevnite obvrski cesto znaev da si potpevnuvam, a sega odvaj glas pustam.  user posted image

(Одговор на членот vesna1)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Дали и колку се смеете?
13.9.2010 14:38:00   
agnes77
ИЗВОРНА ПОРАКА: Ana Dani

Retko se smeam vo posledno vreme, a posebno od srce uste poretko. 


потпис user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Ana Dani)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Дали и колку се смеете?
24.9.2010 17:04:03   
humana
секогас се смеам,дури мм ми вика дека сите комшии ме слушаат кога сум се смеела,user posted image user posted image user posted image  и кога нема ништо смешно отварам вицеви на фацебоок и сама се смеам(мм вика дека некогаш се загрижува за мене)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил humana -- 24.9.2010 17:05:06 >

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Дали и колку се смеете?
24.9.2010 18:05:24   
Idna mamica
Секој ден,несакам мојата мака да ја осетат сите макар знаат што ме мачи,но и покрај се имам позитивна енергија  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил Idna mamica -- 24.9.2010 18:08:28 >

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Дали и колку се смеете?
11.6.2013 8:41:39   
bucko mal
mnogu se smeamuser posted image user posted image

(Одговор на членот Idna mamica)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Дали и колку се смеете?
11.6.2013 8:54:52   
moni teo
jas sum od onie osobi koi i koga im e najtesko da se smee user posted image

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Дали и колку се смеете?
18.1.2014 17:51:33   
Bethany
Мислам дека најмногу се смеам откога имам дете. Тој знае најмногу да ме изнервира и загрижи, ама и најслатко да ме насмее - и тоа секојдневно. Е фала му за тоа. user posted image

_____________________________

" Maturity is knowing more and more what is worth fighting for, and what is not worth fighting for."

(Одговор на членот moni teo)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Дали и колку се смеете?
18.1.2014 23:52:16   
Defne90 RR
Se smeam mnogu sekogas nastojuvam da vnesuvam pozitivna energija vo domot zatoa sto decata ja cuvstvuvaat taa energija a toa najdobro se prenesuva preku smeenjeto i pozitivnoto gledanje na rabotite.Baba mu na maz mi deka e najgolemiot pesimist se nervira koga ke vidi kolku sum raspolozena i nasmeana so ogled na toa kakvi vreminja dojdoa spored nea.Ama jas recka ne i davam i si prodolzuvam so svojot stav smeenjeto e zdravje .Mojot svekor postojano komentira deka nema videno vo zivotot nekoj sto se smee poveke od mene i majka mi.Izgleda pozitivniot stav sto go imam i vedriot duh sum go nasledila od nea.

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Дали и колку се смеете?
30.11.2014 15:23:03   
caciana
Se smeam cesto... mislam da ne recam deka sekogas se smeam ke dojdi deka sum retard user posted image . Znaci ke kazam vaka se smeam sekogas koga ne sum iznervirana i koga denot mi e ubav. Znaci se smeam cesto user posted image

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Дали и колку се смеете?
30.11.2014 15:52:56   
scared RR
Последно време се поретко и поретко..проблемите и грижите си го прават своето user posted image

(Одговор на членот caciana)
Непосредна врска до пораките: 13
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?