|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Сакаш да имаш твој календар?
ПРИЈАВИ СЕ и добивај новости со корисни, интересни и забавни содржини на својата електронска пошта.

Тато во 40. неделаМајката нестрпливо го чека породувањето. Вие можете да и помогнете. Почетокот на породувањето може да го забрза и нежното водење љубов. Сега е вистинскиот момент да ја уверите мајката и самиот себе за такво искажување на љубов. Објаснете и дека не е преголема, дебела, накратко дека е сексипилна. Помислете и на тоа уште колку време нема да имате прилика повторно да водите љубов со заоблено стомаче. Вклучете ја фантазијата... и пеејќи на работа.


Прочитајте уште


>>  Мама во 40. недела
>>  Плод во 40. неделаАнкета

Vitalij
malarusinka

Vitalij. dali e ubavo ime?

da (23%)

ne (65%)

ne znam (12%)


Број на сите гласови: 203

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!