|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Сакаш да имаш твој календар?
ПРИЈАВИ СЕ и добивај новости со корисни, интересни и забавни содржини на својата електронска пошта.

Тато во 28. неделаСега на мама ќе и треба што повеќе ваша помош, а пред се внимание. Од време на време ќе и се чини дека ќе пукне, па потоа ќе се загрижи дали ќе биде добра мама, па ќе се загрижи како ќе помине породувањето. Накратко, бидете до неа, сослушајте ја и подржувајте ја!

Ако сеуште не сте се распрашале за школото за родители, сега е веќе крајно време. Потсетете ја идната мама за школото да се распраша на следниот гинеколошки преглед, секако ако не го направила до сега тоа.


Прочитајте уште


>>  Мама во 28. недела
>>  Плод во 28. неделаАнкета

IMINJA
Evgenija D

KOI SE POUBAVI IMINJA

VESNA (33%)

EVGENIJA (67%)


Број на сите гласови: 6

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!