|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Женски ташни есен/зима 2014

Редакција Рингераја, 4.11.2014
Ви ги претставуваме модните тенденции на женски ташни за есен/зима 2014/2015 директно од Светската недела на модата
Клучни зборови:

image
/11


 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

18

 

19

 

20

 

21

 

22

 

23

 

24

 

25

 

26

 

27

 

28

 

29

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Интервју: Марија Чапе - психолог и ЕФТ пра...
Со големо задоволство ви го пренесуваме разговорот со Марија Чапе,психолог и прв сертифициран ЕФТ практичар во Македониј...
4
Најнови трендови за 2011 година
Погледнете што е тренд оваа сезона, какви промени направиле познатите холивудски звезди!!
3
Северина и Милан се разделија!
Ексклузивни интервју на Северина за Глорија: Милан и јас повеќе не сме заедно
3
Докажан германски квалитет веќе од 49 денари
Години наназад на нашиот пазар дрогериите на dm се профилирани како место за целото семејство, каде може да најдете сe ш...
3
Анкета

/
Jana9

Koga odite na zimuvanje sto poveke preferirate ?

Skijanje (0%)

Snoubord (50%)

Sankanje (50%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!