|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Видео: Џорџ Клуни ќе стане татко на близнаци

Редакција Рингераја, 22.2.2017
„Ќе биде авантура“: Џорџ Клуни за првпат зборуваше за станувањето татко на близнаци

/11


 

Џорџ и Амал Клуни ќе станат родители на близначиња. Во француска емисија, 55-годишниот актер за првпат зборуваше за својата идна голема улога како татко.

Холивудскиот шармер изјави дека тој и неговата сопруга Амал се многу возбудени што ќе добијат две деца. „Ние сме многу среќни и возбудени. Ќе биде авантура. Го прифативме тоа со широко отворени раце“ – вели славниот актер.

Клуни признава дека омилениот дел му бил кога неговите пријатели дознале за среќната вест. „Седевме на маса осум мажи, на кои сите деца веќе им се на факултет, и сите ме поддржуваа, велејќи ми: „Одлично е, ќе го обожаваш“. Одеднаш се стишија и започнаа да имитираат бебешки плач и сите на масата започнаа гласно да се смеат“ – додава Џорџ.

 

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Што не треба да правите по породувањето?
Како нова мама, може да се чувствувате како да има многу правила за тоа што треба/не треба да правите по породувањето. Н...
47
5 оброци кои трудниците треба да ги консум...
Многу од жените мислат дека кога ќе бидат бремени можат да јадат се што ќе посакаат. После сe, јадете за двајца, така? З...
39
Папочна врвца околу вратот на бебето? Прич...
Во бременоста, бебето се движи во матката што може да доведе до виткање на папочната врвца околу вратот. Оваа компликаци...
11
Видео: Вака изгледаат жените кои родиле!
Американска фотографка направила фотографии на трудници и жени кои родиле, сакајќи да покаже како изгледа телото на жена...
7
Анкета

dali da imam 2 dete
amela

jas veke mam 1 dete i sega ke napolni 1 godinka a mojot soprug saka uste edno dete so vasa pomos ke dojdam do tocen odgovor dali e vreme ili ne vi blagodatam

da (57%)

ne (22%)

ne znam (8%)

odluci si sama (13%)


Број на сите гласови: 86

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!