|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Фото: Ешли Грам гола го дои своето бебе

Редакција Рингераја, 5.8.2020
Plus size моделот Ешли Грем се фотографира гола за магазинот Elle како го дои своето бебе

image
/11


„Кога ќе ги погледнам моите нови стрии и сите промени низ кои поминува моето тело, ме потсетува дека како жени, сите ние сме супер херои. Секогаш потсетувам дека нашите тела се создадени за да го направат ова. Толку е убаво што ни е дадена можност да донесеме нов живот, но тоа не го сфатив се додека не го почувствував", вели во интервјуто Грам.

На овој разговор е надовразана и фотосесија во која најмногу внимание привлекува фотографијата на која младата мајка е фотографирана гола како го дои своето бебе.

eshli

Рецепти за први оброци на бебето
После 17-тата недела, односно после наполнети 4 месеци од животот, време е за воведување на нови намирници и дополнителн...
5
Дохрана - како, кога и што?
Дали е готово Вашето бебе за дохрана со цврста храна? Новите проучувања покажуваат, дека најдобрата можност за воведувањ...
4
Бебето родено 453 грама, напредува добро!
Бебето кое е родено 4 месеци предвреме и со само 453 грама тежина, ги запрепасти лекарите претворајќи ги сите шанси за п...
4
Самопреглед на дојка
Секоја жена би требало да научи како се изведува самопреглед на дојка и во текот на својот живот редовно да врши контрол...
3


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

ime za devojce
moli

Koe ime najmnogu vi se dopaga?

Zorjana (21%)

Zoja (35%)

Zorana (45%)


Број на сите гласови: 92

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!