|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

EVY BABY ГИ НАГРАДУВА НАЈДОБРИТЕ ФОРУМЏИИ!!!

Редакција Рингераја, 19.3.2015
Изненадувања од Evy Baby за најдобрите форумџии на форумот бебе! Пишувајте, советувајте, дружете се и забавувајте се следните три месеци. Evy baby и Рингераја.мк ќе ве наградат

image
Evy baby наградна игра
/11


  наградната игра на Evy Baby и Рингераја.мк можат да учествуваат сите регистрирани членови на Рингераја.мк кои:

 

- се активни членови на Рингераја.мк најмалку три месеци (до датум на регистрација 19.12.2014 година)

- имаат бебе/бебиња

- дете/деца (до 3 години)

- имаат поставено тикер за возраста на нивните бебиња/деца на Рингераја.мк


Упатство за поставување на тикер

 

Се што треба да направите е да бидете активни секојдневно на Форумот Бебе и тоа:

 

- Вашите постови да бидат издржани

- Вашите постови да не се состојат само од емотикони

 

 

Evy baby секоја недела ќе доделува награди на најактивните форумџии во Форумот Бебе, односно на оние форумџии кои имаат најголем број на постови.

Награда ќе се додели на еден најдобар форумџија неделно.


Постовите се бројат програмски. Зад веродостојноста на податоците и нивната точност стои тимот на вработените програмери, одговорни за сите сестрински сајтови на Рингераја.мк


Наградите се:

- Пакет производи Evy Baby

 

Ќе се доделат:

1 пакет неделно, односно 4 пакети месечно

 

Секој корисник може да добие 1 пакет производи Evy Baby месечно.


Наградната игра започнува од 20.03.2015 година


Пишувајте, советувајте, дружете се и забавувајте се следните три месеци.

Evy baby и Рингераја.мк ќе ве наградат!

 

С Р Е Ќ Н О !!!


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Здравствени проблеми кај недоносените бебиња
Недоносени бебиња се сметаат оние кои се родени пред 37 недела. Поради поминат краток период во стомакот на мајката, им ...
3
Столица кај деца: што е нормално, а што не?
Оваа тема можеби не е толку привлечна, но некој треба да Ве информира и за она што се наоѓа во детските пелени. Тоа е че...
3
Најчести грешки при бањање на бебе
Освен температурата на водата, еве на што друго треба да внимавате
3
Johnson`s Naturally Sensitive колекција
Кога ќе се роди бебе, неговата кожа е многу нежна и чувствителна. Поминавме повеќе од 125 години усовршувајќи ги нашите ...
3
Анкета

Градинка.
Admin

Во која градинка посетува вашето дете?