|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Дечиња со стил, како од модните писти

Редакција Рингераја, 5.11.2015
Погледнете ги овие слатки комбинации
Клучни зборови:

image
/161


 

Преслатки!

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Направете сами: Дедо Мраз лепче
Израдувајте ги децата за Нова Година со вкусно лепче Дедо Мраз
4
Снеже Велков-мајчинството вреди секоја сек...
Симпатичното лице на Снеже ни стануваше се повеќе познато преку "Ред хот", "Бекстејџ", "Икс Фактор", "Големиот бр...
3
На кафе кај Теа My gluten free corner
Целијакија или глутен сензитивна ентеропатија е трајна неподносливост на глутенот, белковина од пченицата, јачменот и ‘р...
3
Разговор со Елена Бошбож
„Сонцето под земја, кралството над него“, Книга 1 - „Неродениот и човекот кој не умре“ , е првата книга од серијалот на ...
3
Анкета

Работа.
пеперутка16

Кога почнавте да работите по породувањето?