|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   On-line ОРДИНАЦИЈА со Др. Габриела Гулевска
26.10.2018 19:19:55   
Палешка РР
Почитувани корисници на Рингераја.мк

Отвораме On-line Ординација со Др. Гулевска Габриела од Битола - Специјалист по семејна медицина, со која остваривме соработка.
Др. Габриела ќе биде достапна 2-3 пати неделно да одговара на сите ваши прашања и дилеми поврзани со здравјето на вашите деца и бебиња.

Се надеваме дека врската меѓу корисниците на Рингераја.мк и Др. Габриела ќе биде одлична.

user posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил Палешка РР -- 31.10.2018 14:17:50 >
Непосредна врска до пораките: 1
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

uspivanje na deteto
LIUBICAvo raka so nisjane (25%)

samo vo krevece da se ostava (66%)

tapkanje po gazeto (9%)


Број на сите гласови: 65

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!