|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Слики на татичко со своето бебе...
15.4.2012 16:15:37   
AnnaMolly RR
user posted image

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот mamicka77)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Слики на татичко со своето бебе...
3.1.2013 23:43:34   
ivemace
user posted image

< Поракaта ја уредил Andriance RR -- 4.1.2013 0:05:23 >

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Слики на татичко со своето бебе...
29.3.2013 17:08:19   
Fiao
Ете гиии user posted image
user posted image

(Одговор на членот ivemace)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Слики на татичко со своето бебе...
29.3.2013 17:11:07   
Fiao
А еве ги од поскоро време user posted image
user posted image

(Одговор на членот Fiao)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: Слики на татичко со своето бебе...
29.3.2013 22:53:25   
zzaa
user posted image

_____________________________

Денот кога се збогатив ... Станав мајкa
http://lpmf.lilypie.com/9ToIp2.png?PUn0FHCJ
принцеза на мама

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 55
   RE: Слики на татичко со своето бебе...
6.9.2013 23:57:48   
elenak
Еве ги Јована и омилениот ,,тати,,.
user posted image

_____________________________

You don''t have to be perfect to be a perfect parent.

(Одговор на членот zzaa)
Непосредна врска до пораките: 56
   RE: Слики на татичко со своето бебе...
20.5.2014 9:33:39   
Defne90 RR
А еве ги и моите мили мажиња. user posted image
user posted image
user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот mamicka77)
Непосредна врска до пораките: 57
   RE: Слики на татичко со своето бебе...
13.12.2014 22:24:29   
Gari68
Направив еден интерес спој од 2 фотографии па ќе ги спделам и со вас
user posted image

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 58
   RE: Слики на татичко со своето бебе...
15.12.2014 9:21:32   
LoveableMe RR
Ееех, Гари те видовме и ние што не сме имале прилика да те читаме, супер фотки, позз, па дружи не кога си во можност.

_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот Gari68)
Непосредна врска до пораките: 59
   RE: Слики на татичко со своето бебе...
15.12.2014 9:53:13   
Melanija RR
Стварно нема поубави слики од татко со бебе user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 60
   RE: Слики на татичко со своето бебе...
12.6.2016 23:52:47   
Gari68
Теодора одамна веќе не е бебе туку мома од 7 години,која ги прослави на 7 Јуни

user posted image

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 61
   RE: Слики на татичко со своето бебе...
13.6.2016 14:03:49   
sandriana RR
Нека е жива и здрава Гари, навистина вистинка мома е, прекрасно девојче станала user posted image
Да Ве радува уште доооолги години, секојдневно!
А наликува на тато повеќе, нели? user posted image

_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот Gari68)
Непосредна врска до пораките: 62
   RE: Слики на татичко со своето бебе...
13.6.2016 18:43:47   
Gari68
Фала Сандриана,ако те слушне Теодора “ќе те истепа“ оти викаш дека личи на мене хехе.Таа повеќе ја сака мајка и и мора нели и мајка и нејзе повеќе да ја сака и секако да личи на неа. Јас на шега и велам дека за малку повеќе ја сакам одколку што ја сака мајка и и одма скокнува да ме тепа user posted image

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 63
   RE: Слики на татичко со своето бебе...
14.6.2016 10:41:13   
sandriana RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Gari68

Фала Сандриана,ако те слушне Теодора “ќе те истепа“ оти викаш дека личи на мене хехе.Таа повеќе ја сака мајка и и мора нели и мајка и нејзе повеќе да ја сака и секако да личи на неа. Јас на шега и велам дека за малку повеќе ја сакам одколку што ја сака мајка и и одма скокнува да ме тепа user posted image

Врти-сучи, ќерките се татини user posted image , нека си зборува што сака, ама тато е принцот user posted image

_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот Gari68)
Непосредна врска до пораките: 64
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Оди на:


Анкета

Епидурална анестезија
Кона

Дали сте за епидурална анестезија?

Да (65%)

Не (35%)


Број на сите гласови: 142

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!