|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
7.7.2009 15:04:35   
mami
и со тео нормално....јас ке го гњавам..многууууу

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 26
   Ново рингераја дружење
7.7.2009 15:11:06   
Еца
Сите нови членови кои сакаат да се дружат слободно нека ни се запишат во листата.Нема никаква врска дали се членови од пред три месеци или од пред три дена. Затоа ајде, пријавувајте се за дружењето user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Ново рингераја дружење
9.7.2009 22:43:35   
Еца
Најдраго мои, сакам да ве информирам дека нашето дружење воедно сакаме да го направиме и како акција да собереме алишта, играчки, било што мислите дека вам не ви треба...за да донираме во Црвен крст или Во дом за деца без родители(ќе се договориме деновиве). Ме интересира дали ви се допаѓа оваа идеја? Јас секако имам подготвено алишта и играчки. Ваше размислување и идеи?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Ново рингераја дружење
9.7.2009 22:53:04   
biljanaM
Браво за идејата, јас вчера дадов некои алишта чисто нови само еднаш ги имам облечено на луге кои мислам дека им требаат, подолго време размислувам на таа тема и ете Еленче ти си ми иницијатор, (секогаш барам иницијатор)може да собереме работи кои не ги користиме а би им помогнале на други лугеuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ил смо само ту због рамнотежа меџу звездама.....

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Ново рингераја дружење
10.7.2009 7:56:33   
mami
Тука сум, се согласувам и сум ЗА дефинитивно

(Одговор на членот biljanaM)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Ново рингераја дружење
10.7.2009 9:41:47   
Еца
Мами доколку имаш нешто од Лука, за кое сметаш дека во иднина нема да ти треба, било алишта, играчки, спакувај и на 19 донеси ги на нашето дружење.Инаку еве апел до сите кои сакаат да помогнат некому кому навистина е потребна облека, играчки...нека дојде со нас на дружењето, ќе се запознаеме, дружиме и дарувамеuser posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил Elena -- 10.7.2009 9:42:07 >


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Ново рингераја дружење
10.7.2009 11:29:35   
mami
нормално дека ке донесам, ти се сомневаш во мене?!

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Ново рингераја дружење
10.7.2009 11:34:17   
Еца
Не Мами, друга ми беше намерата мила, знам дека веќе си сватила, ама ајде така ти одговараuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Ново рингераја дружење
13.7.2009 13:50:46   
mami
Ајде кој ке ни прави друштво во недела?значи договорени сме во игротеката Том и Џери кај што беше првото дружење од 18 до 20 часот..засега сме тие:
Агнес77
Мами
Елена
Боцко
Julie
natasha
кој доага уште?
И новите членови се повеке од добредојдени, таман ке искористиме да се запознаеме..
и нормално не заборавајте- ке собираме алиштенца, детска опрема која веке не ви е потребна за да ја донираме подоцна некому кому навистина му треба

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Ново рингераја дружење
13.7.2009 15:40:05   
mami
аууууу никој друг не доаѓа?????

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Ново рингераја дружење
16.7.2009 15:59:08   
agnes77
3,2,1 startuser posted image
uskoro se vidimouser posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Ново рингераја дружење
16.7.2009 16:06:58   
mami
ајде Агнес едвај чекамuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: Ново рингераја дружење
16.7.2009 17:03:55   
mami
еден нов предлог може? зошто на ова убаво врме да се затвораме во игротека????дајте подобро да отидеме во парк, ке им земеме топки на децата ке си играат, ке трчаат на чист воздух,а ние мамичките ке си правиме пикник на трева...трудните на клупа за да не ни треба после кран за да ги дигнемеuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image и плус ке ја прошетаме Агнес малку...Што викате? ви се допаѓа? Незнам за вас ама мене ич не ми се седи на затворен просторuser posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: Ново рингераја дружење
16.7.2009 17:06:57   
Еца
user posted image user posted image user posted image И јас сум дефинитивно за.Ајде останатите кои се пријавија дали ви се допаѓа предлогот.Мислам дека и за Агнес тоа би било супер, да и покажеме нешто повеќе од Скопјеuser posted image user posted image user posted image Занчи ја менуваме локацијата, дружењето да биде во Парк.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: Ново рингераја дружење
16.7.2009 17:17:30   
denicka
здраво за денеска user posted image  

не знаете колку ми е жал што нема да можам да дојдам зошто сум на работа user posted image user posted image user posted image    а баш ми се свиѓа идејата за собирање на стари работи за помош. И уште повеке ми се допага идејата на мами! се надевам убаво ке си поминете. и ке ја поздравите Агнес77 и од мене, така? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image за сите!!!!

расположена сум за гушкање user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ах кај ми е сега мм user posted image

_____________________________

Bless and you will be blessed!

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: Ново рингераја дружење
16.7.2009 17:19:48   
Еца
Деничка па тоа е недела, зарем и тогаш си мила на работаuser posted image Ајде тогаш поздравот обавезно ќе биде пренесенuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот denicka)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: Ново рингераја дружење
16.7.2009 17:29:35   
denicka
Знам Еленче дека е недела ама тоа е кога работис со храна. нон стоп е. нема пауза, само одмор. ама ке преживеам не е страшно, нели?  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bless and you will be blessed!

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 42
   RE: Ново рингераја дружење
16.7.2009 17:38:09   
Iva
Мене ми одговара, планирајте ме без разлика на кое место ке се дружиме. Не е битно местото битни се луѓето.user posted image

(Одговор на членот denicka)
Непосредна врска до пораките: 43
   RE: Ново рингераја дружење
16.7.2009 19:11:13   
agnes77
http://www.skopje.gov.mk/en/images/Image/SkopjeMapaGolema(1).jpg

gradski park?
u skopju imate ZOO:)

studiram Skopje city mapuser posted image

(Одговор на членот Iva)
Непосредна врска до пораките: 44
   RE: Ново рингераја дружење
16.7.2009 19:52:27   
Julie1
Agnes хотелот вие таму каде што пишува KAPIŠTEC, ориентирај се и за тоа на мапата.

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 45
   RE: Ново рингераја дружење
17.7.2009 10:57:00   
Еца
Мили мои, сите знаеме дека Агнес доаѓа во Македонија бидејќи во недела има неодложни обврски, затоа дружењето се одложува за во понеделник од 18 до 20 часот, ок? Дали ви одговара?

< Поракaта ја уредил Julie -- 17.7.2009 14:36:36 >


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 46
   RE: Ново рингераја дружење
17.7.2009 14:37:12   
Julie1
За мене е Ок. Се гледаме во понеделник!

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 47
   RE: Ново рингераја дружење
17.7.2009 14:42:43   
mami
Јас се сложувам , се гледаме во парк на фонтаната во 18ч, па после ке бараме кај да се сместиме

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 48
   RE: Ново рингераја дружење
17.7.2009 14:58:41   
agnes77
Dali je to fontana vo gradski park?

user posted image



(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 49
   RE: Ново рингераја дружење
17.7.2009 14:59:39   
mami
ДА мила, само немој да ја очекуваш таква
во поголем дел од времето нема вода или циганчиња се бањаат во неа...се гледаме

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 50
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?