|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   psihicki problemi
6.8.2017 12:54:57   
tnade
dali nekoja od vas se soocuva so ovaa pojava rsihicki problemi kaj tinejger? Se raboti za vnuka mi veke izvesno vreme odbivase se imase momenti koga ne raspoznamvase ni majka ni rat, znaci negira se sto e dobro za nea. Od dete koe bese pedantno cisto vredno dojde do stadium da ne saka da se banja, da ne se presoblekuva nekolku dena haos. Veke eden mesec e smestena vo psihijatrija vo drzavna no se uste nema nekoe podobruvanje, . Ne dozvoluva da ja snimaat krv da i zemat, znaci totalno ne sorabotuva za nisto edinstveno sto jade, bi Ve zamolila ako ima nekoj strucen od ovaa oblast ili so slicno iskustvo za sovet user posted image
Непосредна врска до пораките: 1
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

Градинка.
Admin

Во која градинка посетува вашето дете?