|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   СРЕЌЕН РОДЕНДЕН МАКСИМ И ЈАН НА ХОУПФУЛ!
5.5.2016 9:16:04   
sandriana RR
Е па летна годината, индијанците пораснаа user posted image
Да се живи и здрави, да множат години и насмевки, во неизмерна среќа user posted image

Среќен роденден момчиња мили!
user posted image
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН МАКСИМ И ЈАН НА ХОУПФУЛ!
5.5.2016 11:18:30   
Snowhite RR
Среќен роденден Јан и Максим, бидете здрави, живи, весели и умни, мама и тато да бидат горди на вас
Hopefull rr имајте убав ден денеска со вашите најмилиuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН МАКСИМ И ЈАН НА ХОУПФУЛ!
5.5.2016 11:33:11   
Kvisko
user posted image Среќен роденден. Големи да растете и да сте секогаш весели и насмеани. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН МАКСИМ И ЈАН НА ХОУПФУЛ!
5.5.2016 11:59:39   
Hopeful RR
user posted image Фала ви девојки, да ни се враќа на сите со убаво user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Обиди 2,5 години
HSG, HSC, отстранет септум, IUI x4, IVF успешно :)
2015 user posted image user posted image

(Одговор на членот Kvisko)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН МАКСИМ И ЈАН НА ХОУПФУЛ!
5.5.2016 14:15:30   
MademoiselleNina
Среќен роденден и големи да растат, а мама и тато сите желби да им ги исполнат
user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Hopeful RR)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН МАКСИМ И ЈАН НА ХОУПФУЛ!
5.5.2016 16:02:02   
Bea
Sreken rodenden na batkovcite! Da rasnete golemi, veseli i zdravi!!

(Одговор на членот MademoiselleNina)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН МАКСИМ И ЈАН НА ХОУПФУЛ!
5.5.2016 16:03:37   
kapina
Srecen rodenden maksim i jan da ste zivi i zdravi golemi da porasnete

< Поракaта ја уредил kapina -- 5.5.2016 16:05:33 >

(Одговор на членот Bea)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН МАКСИМ И ЈАН НА ХОУПФУЛ!
5.5.2016 18:25:09   
LoveableMe RR

Среќен роденден момци
user posted image


_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН МАКСИМ И ЈАН НА ХОУПФУЛ!
5.5.2016 21:43:42   
Felly RR
Среќен роденден батковци!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Весели, здрави, среќни и секогаш насмеани!!!

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 9
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

Dali?
Jana9

Dali rodendenskata torta na vaset_o dete ja izbirate vie ili vaset_o dete?

Nie (33%)

Deteto (67%)


Број на сите гласови: 3

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!