|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Се породи Despinka!!!
19.2.2016 21:39:54   
kapina
despinka cestitki

(Одговор на членот Despinka)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Се породи Mami82!!!
2.3.2016 8:52:12   
lukajana RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Mami82

Eve, jas da se prijavam...se porodiv na 28.02.2016 vo 22:22 . Nikolina e moeto vtoro soncence. Sega se guskame vo bolnica sme. Na site neka vi e so lesno user posted image_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Се породи Mami82!!!
2.3.2016 8:58:32   
lukajana RR
Mami82 да е жива и здрава и голема да расте Николина

user posted image

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Се породи Mami82!!!
2.3.2016 10:49:56   
sandriana RR
Добредојде, нека е жива и здрава Николина user posted image

_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: Се породи Mami82!!!
2.3.2016 11:40:55   
mommy_angels RR
Честитки Мами.Голема и умна да расте

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 55
   RE: Се породи Mami82!!!
2.3.2016 18:41:59   
SOLE
Mami 82, user posted image честитки, нека е жива и здрава керкичката Николина user posted image

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 56
   RE: Се породи Mami82!!!
5.3.2016 19:52:23   
Dziv_88
Cestitku Mami82. Da e zdrava i ziva kerkickata, golema da raste. Uzivajte segauser posted image

(Одговор на членот SOLE)
Непосредна врска до пораките: 57
   RE: Се породи Mami82!!!
5.3.2016 21:55:35   
Felly RR
Честитки мами!!! Нека е здрава и жива Николина!!!

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Dziv_88)
Непосредна врска до пораките: 58
   RE: Се породи Nataly86!!!
8.3.2016 10:06:16   
Neurotoxin RR
ИЗВОРНА ПОРАКА: nataly86

Ete da se pofalam vcera stanav Mamicka po 3 pat..na svet dojde zdravo masko bebe tesko 3630g dolgo 52 sm< Поракaта ја уредил lukajana RR -- 8.3.2016 10:17:02 >

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 59
   RE: Се породи Nataly86!!!
8.3.2016 10:07:01   
Neurotoxin RR
ИЗВОРНА ПОРАКА: princessa

user posted image user posted image user posted image Натали86, нека е живо, здраво, вековито. Е па најубав подарок си добила баш пред 8ми март и плус си за три пати побогатаuser posted image . Ах какви радостиuser posted image user posted image user posted image< Поракaта ја уредил lukajana RR -- 8.3.2016 10:18:47 >

(Одговор на членот Neurotoxin RR)
Непосредна врска до пораките: 60
   RE: Се породи Nataly86!!!
8.3.2016 10:08:34   
Neurotoxin RR
Натали, вечно, здраво, живо нека е момченцето, и среќен нека ти е празникот Мама :)

< Поракaта ја уредил lukajana RR -- 8.3.2016 10:17:59 >

(Одговор на членот Neurotoxin RR)
Непосредна врска до пораките: 61
   RE: Се породи Nataly86!!!
8.3.2016 11:22:35   
sandriana RR
nataly86, нека е живо и здраво момчето user posted image

_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот Neurotoxin RR)
Непосредна врска до пораките: 62
   RE: Се породи Nataly86!!!
8.3.2016 15:56:03   
lukajana RR
Натали да е жив и здрав бебушот голем да расте
user posted image

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 63
   RE: Се породи Nataly86!!!
8.3.2016 16:18:49   
Hopeful RR
Ооооо браво за малиот батко!!! Нека е здрав жив, среќен и весел, со мама и тато да расте user posted image

_____________________________

Обиди 2,5 години
HSG, HSC, отстранет септум, IUI x4, IVF успешно :)
2015 user posted image user posted image

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 64
   RE: Се породи Nataly86!!!
8.3.2016 16:24:00   
mommy_angels RR
Честитки Натали,жив и здрав нека е,голем да расте
user posted image

(Одговор на членот Hopeful RR)
Непосредна врска до пораките: 65
   RE: Се породи Nataly86!!!
8.3.2016 16:42:16   
Kvisko
Честитки. Нека и жив и здрав.

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 66
   RE: Се породи Despinka!!!
8.3.2016 23:38:19   
Ilina87
Nataly86, да е здрав и жив синот, голем да расти!!!

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 67
   RE: Се породи Nataly86!!!
9.3.2016 9:28:03   
LoveableMe RR
nataly86, искрени честитки од срце голем да расте баткото и да ги слуша дада и бато user posted image

_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 68
   RE: Се породи Nataly86!!!
9.3.2016 10:30:41   
bucko mal

nataly86 cestitki, neka e zdravo i zivo sinceto user posted image

_____________________________

You have to dream if before you can do it.

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 69
   RE: Се породи Nataly86!!!
9.3.2016 17:41:43   
SOLE
Nataly user posted image честитки, нека е жив и здрав синко, поздравче до поголемите дада и бато user posted image user posted image

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 70
   RE: Се породи Nataly86!!!
9.3.2016 18:07:13   
MademoiselleNina
Nataly86 честитки! user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот SOLE)
Непосредна врска до пораките: 71
   RE: Се породи Nataly86!!!
10.3.2016 12:32:27   
Melanija RR
Nataly86 и Despinka ,здрави и среќни бебушките user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот MademoiselleNina)
Непосредна врска до пораките: 72
   RE: Се породи Dziv_88 !!!
19.3.2016 9:09:27   
lukajana RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Dziv_88

Ajde da se prijavam - mama po vtor pat na ist den, Martin e najubaviot podarok za negoviot brat. 15.03.2016_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 73
   RE: Се породи Dziv_88 !!!
19.3.2016 9:12:23   
lukajana RR
ИЗВОРНА ПОРАКА: MademoiselleNina

user posted image user posted image user posted image Честитки! да е жив и здрав синот! user posted image< Поракaта ја уредил lukajana RR -- 19.3.2016 9:13:01 >


_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 74
   RE: Се породи Dziv_88 !!!
19.3.2016 10:11:08   
lukajana RR
Dziv_88 да е живо и здраво синчето и големо да расте
user posted image

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 75
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:


Анкета

Nega na bebinja
RosaEleonora

Koja kolekcija za nega na bebinja bi ja preporacale

Becutan (58%)

Nivea (14%)

Johnson (11%)

Beccolino (5%)

Bubchen (11%)


Број на сите гласови: 114

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!