|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Подароци од ДЕТСКИ ЅИД за најдобрите форумџии
5.10.2015 6:57:39   
Палешка РР
Нова игра на подароци на Рингераја.мк!!!

За повеќе информации кликнете ТУКА

Голема благодарност до нашата dilina user posted image user posted image user posted image
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Подароци од ДЕТСКИ ЅИД за најдобрите фору...
5.10.2015 15:01:12   
Melanija RR
user posted image повторно подароци и тоа од рингерајка user posted image user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Подароци од ДЕТСКИ ЅИД за најдобрите фору...
5.10.2015 15:54:11   
lukajana RR
user posted image user posted image user posted image за Dilina и рингераја ,повторно преубави награди.
Ајде женски форум Дете има многу теми user posted image


_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Подароци од ДЕТСКИ ЅИД за најдобрите фору...
7.10.2015 14:05:43   
Felly RR
user posted image за нашата Дилина!!! Ајде рингерајки кој сака навистина оригинален подарок!!!

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Подароци од ДЕТСКИ ЅИД за најдобрите фору...
7.10.2015 23:53:09   
marchi
user posted image i od mene za novata nagradna igra

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Подароци од ДЕТСКИ ЅИД за најдобрите фору...
14.10.2015 8:13:51   
Snowhite RR
И редно е да ги објавиме најактивните членки за изминатата недела. Следува листата на првите 5

бр.постови.......член
12 sandriana rr
9 lukajana rr
4 Sasha Fierce
4 tincule
3 Snowhite rr

Едно user posted image за активноста на споменатите членови, меѓутоа ова нека биде поттик за уште поголема активност во тековнава недела. Наградата е навистина оригинална и примамлива, навистина ќе го израдувате вашето дете/деца

< Поракaта ја уредил Snowhite RR -- 14.10.2015 8:14:28 >


_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Подароци од ДЕТСКИ ЅИД за најдобрите фору...
14.10.2015 9:35:18   
sandriana RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Snowhite RR

И редно е да ги објавиме најактивните членки за изминатата недела. Следува листата на првите 5

бр.постови.......член
12 sandriana rr
9 lukajana rr
4 Sasha Fierce
4 tincule
3 Snowhite rr
3 Melanija rr

Едно user posted image за активноста на споменатите членови, меѓутоа ова нека биде поттик за уште поголема активност во тековнава недела. Наградата е навистина оригинална и примамлива, навистина ќе го израдувате вашето дете/деца_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Подароци од ДЕТСКИ ЅИД за најдобрите фору...
19.10.2015 19:13:25   
sandriana RR
Ајде да се преброиме за изминатава недела:

14 lukajana RR
8 Felly RR
8 tincule
7 sandriana RR
6 marchi
5 bucko mal

Ова се првите 5 членови, по објави.
Имаме уште 2 недели,да видиме кој ќе биде најсреќен user posted image

_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Подароци од ДЕТСКИ ЅИД за најдобрите фору...
21.10.2015 16:22:53   
Felly RR
user posted image за нашите рингерајки, и зголеменат активност оваа недела, ајде да видиме дали третата недела ќе има некои измени во листата. Очекувајте комплетна листа, со вкупниот број на постови за изминатите три недели.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Подароци од ДЕТСКИ ЅИД за најдобрите фору...
22.10.2015 21:17:19   
marchi

ИЗВОРНА ПОРАКА: sandriana RR

Ајде да се преброиме за изминатава недела:

14 lukajana RR
8 Felly RR
8 tincule
7 sandriana RR
6 marchi
5 bucko mal

Ова се првите 5 членови, по објави.
Имаме уште 2 недели,да видиме кој ќе биде најсреќен user posted image

Изненадување.... И мене ме има :-) ајде чекаме нови резултати, нека победи најдобриотuser posted image

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Подароци од ДЕТСКИ ЅИД за најдобрите фору...
26.10.2015 11:29:20   
sandriana RR
Ново пребројување - вкупно за изминативе 3 недели

55 lukajana RR
50 MamaKiki
38 sandriana RR
24 marchi
22 tincule


РРајки, останува уште една недела - user posted image Нека победат најупорните user posted image user posted image

_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Подароци од ДЕТСКИ ЅИД за најдобрите фору...
26.10.2015 15:05:52   
marchi

ИЗВОРНА ПОРАКА: sandriana RR

Ново пребројување - вкупно за изминативе 3 недели

55 lukajana RR
50 MamaKiki
38 sandriana RR
24 marchi
22 tincule


РРајки, останува уште една недела - user posted image Нека победат најупорните user posted image user posted image

user posted image Нека победат најупорните user posted image

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Подароци од ДЕТСКИ ЅИД за најдобрите фору...
2.11.2015 13:55:36   
Snowhite RR
И оваа наградна игра заврши и како што е ред да ги прогласиме и добитниците на наградите од Детски Ѕид
Листата изгледа вака:

86 Mamakiki
62 lukajana rr
60 sandriana rr

Честитки од тимот на Рингераја.мк за добитницитеuser posted image user posted image

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Подароци од ДЕТСКИ ЅИД за најдобрите фору...
2.11.2015 14:27:55   
marchi

ИЗВОРНА ПОРАКА: Snowhite RR

И оваа наградна игра заврши и како што е ред да ги прогласиме и добитниците на наградите од Детски Ѕид
Листата изгледа вака:

86 Mamakiki
62 lukajana rr
60 sandriana rr

Честитки од тимот на Рингераја.мк за добитницитеuser posted image user posted image

Браво за наградените и благодарност на споделените коментари.

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Подароци од ДЕТСКИ ЅИД за најдобрите фору...
2.11.2015 18:28:53   
MamaKiki

ИЗВОРНА ПОРАКА: Snowhite RR

И оваа наградна игра заврши и како што е ред да ги прогласиме и добитниците на наградите од Детски Ѕид
Листата изгледа вака:

86 Mamakiki
62 lukajana rr
60 sandriana rr

Честитки од тимот на Рингераја.мк за добитницитеuser posted image user posted image


јас би рекла следно:
(иако веке долго се двоумам како да се изјаснам user posted image )
Рингераја фала на наградата, таа ке ме потсетува на сите вас, кои ми сте мили ,иако скоро да не ве познавам... на синко му немаме опремено детска соба тоа го планиравме на пролет па супер ни доага наградата како одличен декор во неговото катче...
се надевам дека барем дел од постовите кои сум ги напишала на некоја новопечена мама ке и бидат од корист...

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Подароци од ДЕТСКИ ЅИД за најдобрите фору...
3.11.2015 10:14:03   
Felly RR
Честитки за добитниците!!! Очекуваме фотографии од вашите детски ѕидови!!!

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот MamaKiki)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Подароци од ДЕТСКИ ЅИД за најдобрите фору...
5.11.2015 5:27:39   
Палешка РР
Честитки за добитниците user posted image

Ги молам да достават свои контакт информации на glaven.urednik@ringeraja.mk

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Подароци од ДЕТСКИ ЅИД за најдобрите фору...
5.11.2015 10:16:44   
sandriana RR
Благодарност за наградата user posted image Да се организираме, па секако ќе споделиме резултат user posted image

_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Подароци од ДЕТСКИ ЅИД за најдобрите фору...
5.11.2015 10:31:55   
bucko mal

Chestitki devojki, neka si uzivaat decata so prekrasnite sharenila vo nivnite sobi user posted image

_____________________________

You have to dream if before you can do it.

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 19
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета


mecence

Dali vi se dopaga imeto Andrej?

da,mnogu (33%)

da (40%)

ne (10%)

nisto posebno (17%)


Број на сите гласови: 125

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!