|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Среќен роденден Carrie RR!!!
28.6.2014 11:38:37   
sandriana RR
Дечки, денес на наша Carrie RR - директорката ни user posted image е нејзин ден - слави роденден user posted image
Драга Carrie, да си ни жива и здрава уште мноооогу години, да ти се исполнуваат сите мали и големи желби, и да растеш заедно со нас и нашата РРаја уште долго време - а секако наскоро и да се активираш на дадени теми тукаuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Среќен роденден Carrie RR!!!
28.6.2014 12:22:39   
Defne90 RR
Среќен роденден Carrie RR Да си жива и здрава и само успеси во животот и многу многу среќа.user posted image user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Среќен роденден Carrie RR!!!
28.6.2014 13:02:43   
deluxe
Carrie da si zdrava i ziva!!! Site zelbi da ti se ispolnat. user posted image user posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Среќен роденден Carrie RR!!!
28.6.2014 14:21:17   
Dilina
user posted image

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Среќен роденден Carrie RR!!!
28.6.2014 15:11:14   
Melanija RR
Carrie RR среќен роденден, што си посакуваш да ти се исполни, во многу радост и здравје user posted image и да продолжиш да ја правиш Рингераја.мк најуспешна user posted image

user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Dilina)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Среќен роденден Carrie RR!!!
28.6.2014 17:04:04   
Felly RR
Среќен роденден Кери!!! Биди секогаш весела и среќна!!!
user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Среќен роденден Carrie RR!!!
28.6.2014 17:50:41   
Carrie RR
Ви благодарам најмногу мили мои!!! Живи и здрави да сте ми, ве гушкам силно user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Среќен роденден Carrie RR!!!
29.6.2014 12:35:56   
LoveableMe RR
Со мало закаснување:

Среќен роденден драга Carrie RR, сите желби да ти се исполнат
user posted image


_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот Carrie RR)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Среќен роденден Carrie RR!!!
29.6.2014 15:37:40   
elenak
Среќен роденден драга директорице! Да си ми жива и здрава. Со мало закаснување тука, не можев да се одлучам околу подарокот.user posted image Мала пажња од мене, за опуштање после роденденска бурна прослава.user posted image
user posted image

< Поракaта ја уредил elenak RR -- 29.6.2014 15:38:09 >


_____________________________

You don''t have to be perfect to be a perfect parent.

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Среќен роденден Carrie RR!!!
29.6.2014 15:42:35   
kapina
Sreken rodenden

(Одговор на членот elenak)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Среќен роденден Carrie RR!!!
29.6.2014 16:23:20   
Snowhite RR
Сρеќен ρоденден дρага Carrie rr user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Среќен роденден Carrie RR!!!
30.6.2014 9:45:37   
Mihaela 2010
Srekjen rodenden mila,da si ziva i zdrava i sekogas nasmeana

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Среќен роденден Carrie RR!!!
30.6.2014 9:54:13   
AneLav RR
Со големо закаснување се извинувам СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!
user posted image

_____________________________

Не плаши се од бавниот чекор, плаши се од стоење во место!

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Среќен роденден Carrie RR!!!
30.6.2014 13:43:35   
Carrie RR
Уште еднаш фала многу милички user posted image Еленак како си ме погодила со поклончето, баш за опуштање ми требаше, имаше луда прослава user posted image Благодарам и на другите за поклончињата, па и тортичка sex and the city, абе браво user posted image

(Одговор на членот AneLav RR)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Среќен роденден Carrie RR!!!
2.7.2014 0:31:10   
mommy_angels RR
Сите касните,ама јас го претерав user posted image Драга Кери да си ни жива,здрава,среќна весела и најубава како и до сега.Овде само можам да кажам ваква директорица тешко се наоѓа user posted image Уште многу успешни години на професионален план
Еве и од мене мали знак пажња user posted image
user posted image

(Одговор на членот Carrie RR)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Среќен роденден Carrie RR!!!
28.6.2015 16:35:48   
lukajana RR
Среќен роденден Carrie RR уживај во твојот ден и секогаш биди весела и позитивна каква што си
user posted image

< Поракaта ја уредил lukajana RR -- 28.6.2015 16:39:26 >


_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Среќен роденден Carrie RR!!!
29.6.2015 11:18:00   
LoveableMe RR
Среќен Carrie RR!!user posted image

user posted image


_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Среќен роденден Carrie RR!!!
29.6.2015 15:35:29   
vezilka RR
девојче среќен роденден!! Саде убаини да те пратат user posted image

_____________________________

НАУЧЕТЕ ГО ДЕТЕТО КАКО ДА РАЗМИСЛУВА, А НЕ ШТО ДА МИСЛИ!

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 18
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

/
Jana9

Dali slavite nekoja slava?

Da (100%)

Ne (0%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!