|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: хулахопки или ѕиври?
1.11.2009 22:58:29   
mami
мотхер29, провери за ѕиврите?му кажував на мм за дискусијата се утепа од смеење- вика вие таму судбината на децата им ја решавате

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: хулахопки или ѕиври?
5.11.2009 19:35:51   
srekna mama
само што си дојдоа моите од кочани и ми донесоа ѕиврички(од оние за кои разговаравме)и мене лично не ми се допагаат.Памукот е убав,100 ден.се-типични ѕиври.Јас сум повеќе за хулахопчиња без стапала.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: хулахопки или ѕиври?
5.11.2009 19:51:47   
Еца
Јас на Мила бидејќи е помала да не ја стегам и облекувам ѕиврички без стопала, а на Мартина хулахопки, бидејќи онака ми ги сњоблекува чорапите и постојано се караме. Многу сака да оди боса, па хулахопките ми се спас.

< Поракaта ја уредил Еца -- 5.11.2009 19:52:37 >


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот srekna mama)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: хулахопки или ѕиври?
6.11.2009 13:51:11   
mother 29
хехех бев и немаше такви имаше само класични ѕиври со отвор напред(такви претпоставувам и однеле на хапи мама).И  порачав .
сега во понеделник ке ги земам и пракам .
овие се 80 денари и се како хулахопки без стапала(дека сега овде имаше панагур и све продале од тие)

и ја кажав маката НА ПРОДАВАЧКАТА user posted image   user posted image   user posted image и велам брзо шиете оти останаа интернет пријателките без ѕивриuser posted image    user posted image се отепа од смеење

значи во понеделник ги земам и ги пракам на мами на работа!?user posted image  user posted image   user posted image  

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: хулахопки или ѕиври?
6.11.2009 13:54:36   
mami
супер..после јас ке се видам со другите и ке им ги предадам
ке ти ја пишам адресата по пп

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 55
   RE: хулахопки или ѕиври?
6.11.2009 14:23:35   
srekna mama
да,мене ми донесоа такви -ѕиврички.Памукот е многу убав,а од другите немало.Здравје ќе земеме и од другите.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 56
   RE: хулахопки или ѕиври?
6.11.2009 22:22:44   
mis.
Ајде мами после ти распоредувај по скопјевоuser posted image

(Одговор на членот srekna mama)
Непосредна врска до пораките: 57
   RE: хулахопки или ѕиври?
6.11.2009 22:36:45   
lady_mkd
user posted image user posted image user posted image user posted image hylahopki definitivno user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 58
   RE: хулахопки или ѕиври?
16.11.2009 13:03:11   
mami
јухууу, ги земав ѕиврите..супер се..малку поголемки, ама комотни и мекани..Фала мотхер29, и за бодито- за 80 ден. имаш прекрасно памучно боди..одлични, утре ке ги исперам, па ке му ги пробам

(Одговор на членот lady_mkd)
Непосредна врска до пораките: 59
   RE: хулахопки или ѕиври?
16.11.2009 13:05:12   
mother 29
е супер баш ми е мило !со здравје да си ги износат!

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 60
   RE: хулахопки или ѕиври?
16.11.2009 13:07:43   
profesorica
фала мотхер 29, јас уште не сум ги зела ама не се сомневам дека се убавиuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 61
   RE: хулахопки или ѕиври?
17.11.2009 7:47:07   
profesorica
Вчера ги земавме зиврите мотхер 29 прекрасни се и таман ќе му бидат-супер а и бодињата се многу убави се гледа квалитетни.Фала ти многуууу!!!

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 62
   RE: хулахопки или ѕиври?
17.11.2009 11:59:10   
mother 29
ете видов,баш убаво!

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 63
   RE: хулахопки или ѕиври?
17.11.2009 12:09:41   
Iva
Преку ден и двајцата се во хулахопки, а навечер понекогаш на Тео му облакам ѕиврички памучни со стапалчиња за спиење.

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 64
   RE: хулахопки или ѕиври?
17.11.2009 15:41:32   
mis.
мотхер29 едно големо фала и од мене.Заврши голема работа бидејќи бодињата се супер.

(Одговор на членот Iva)
Непосредна врска до пораките: 65
   RE: хулахопки или ѕиври?
17.11.2009 15:42:32   
mother 29
user posted image

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 66
   RE: хулахопки или ѕиври?
17.11.2009 15:42:44   
profesorica
јас уште синојка ги исправ мерак ми беше и денес ќе ги пеглам, значи вечер веќе ќе можеме да ги носиме зиврите и бодињата од Кочани.

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 67
   RE: хулахопки или ѕиври?
17.11.2009 15:48:59   
mother 29
утре чекам коментари,ајде мами ,ти не му ги облече или?!

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 68
   RE: хулахопки или ѕиври?
17.11.2009 22:24:21   
HristinAntonio
malku docnam so razgovorov..ama ima li sansi da dobijam i jas bodinja i zivricki 2ka:))) kako i da e pozz do site

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 69
   RE: хулахопки или ѕиври?
17.11.2009 22:37:49   
ananikol
Se si ima svoe vreme,do zabaviste odevme so hulahoppki a potoa so civricki,maz e neli? user posted image

(Одговор на членот HristinAntonio)
Непосредна врска до пораките: 70
   RE: хулахопки или ѕиври?
18.11.2009 7:46:41   
profesorica
многу се убави мотхер 29, мекани, не се креваат нагоре, таман должина.спиеше како топ!!!фала тииии...

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот ananikol)
Непосредна врска до пораките: 71
   RE: хулахопки или ѕиври?
18.11.2009 8:37:13   
mami
не сум стигнала машина да пуштам, дека два дена спиевме кај моите, немам кога...но, денес ги перами утре веќе ке може да ги носи..
а на спиење не носиме ништо освен пижами и боди...

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 72
   RE: хулахопки или ѕиври?
6.12.2010 20:55:53   
sanja22
jas na kerkami i oblekuvam hulahopcinja ima 4 meseci imame i zivricki so nogavicinja ama nekako hulahopkite mi se poprakticni i poubavi za nosenje koga gi nosi zivrickite mi gi vadi nodzinjata od niv i tie visat 

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 73
   RE: хулахопки или ѕиври?
6.12.2010 21:36:36   
Pepelaska *
Јас му облакам и хулахопки и едни ѕиврички кои ги носеше прво како пантолончиња бидејќи имаат и ногавчиња многу ми се практични. Во оние без ногавички многу ми е натутулен со чорапите user posted image

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот sanja22)
Непосредна врска до пораките: 74
   RE: хулахопки или ѕиври?
5.2.2011 22:37:11   
suzeto
lele vie kolku rano ste pocnale so dzivricki.....mene mi e mnogu poubavo so hulahopcina,ama kako sto pisuvase pogore sega e veke maz ke odi nauciliste uste malku pa ke mora da barame i nie nekoi ubavi dzivricki,za da ne mu se smeeat drugarcinata

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 75
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:


Анкета

ТЕЛЕВИЗИЈА.
пеперутка16

Колку време вашето дете гледа телевизија дневно?