|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  4 5 [6] 7 8   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 15:24:42   
Еца
И луѓе дајте коментар за тортата убава ли беше? Јас ја бирав, составот беше Нестле, а нарачана е од Шарлота во Маџариuser posted image user posted image Мене ми беше мммммм ептен убаваuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 126
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 15:28:30   
Mila na mama
user posted image user posted image user posted image Одличен избор. Сум ја нарачувала и јас. Шарлота имаат супер торти на пр. Киндер децата ја обожаваат.

_____________________________

love u all

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 127
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 15:28:31   
mis.
Па Шарлота се наоѓа кај мене во комшии и постојано си ја порачувам.Гледам препознатлив одличен вкус па се прашувам од каде е!!!Одлична беше.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 128
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 15:34:56   
Mila na mama
Баш ми е жал за Палешка. Очекував да запознаам драга прилепчанка. Не знаев дека е проблем превозот инаку ќе и органзиирав да дојде со шофер од на маж ми фирмата тие секој ден се на релација Битола -Скопје. За друг пат обавезно да ми се јави ако сака да дојде.
Поздрав до Прилеп, мој роден град ама дури и градоначалникот ме кара што ич не го посетувамuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

love u all

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 129
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 15:36:07   
nenicka
СЕ БЕШЕ СУПЕР 5 СО ТРИ ЗВЕЗДИЧКИ user posted image user posted image user posted image
И НИЕ ЗЕМАВМЕ НАГРАДА ТАТКО И НА АНГЕЛА (ГОРАН-МАШМИ)ДОБИ МЕЦЕ И КУПКА ЗА НЕА
А ТОРТАТА БЕШЕ СУПЕР А САМО ВО МАЏАРИ ИМА ТАКАВ СЛАТКАРНИЦА

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 130
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 16:04:09   
Tanja K.
super im se tortite na sarlota inaku imaat i vo butel slatkara.Mislam toa se brat i sestra i edniot e madzari a drugiot butel.

(Одговор на членот nenicka)
Непосредна врска до пораките: 131
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 16:20:21   
Cacko
super si bese.A mm osvoi dve nagradi i super se zabavuvase i onuser posted image .bas mi e drago sto zapoznav nekoi od vas,prekrasno mi beseuser posted image

(Одговор на членот Tanja K.)
Непосредна врска до пораките: 132
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 16:25:08   
Cacko
a da,inace mm osvoi bekutan komplet zosto najdaleku ja plukna cuclatauser posted image i kolicka zosto uspesno ja preslece edna kuklauser posted image .cepki bese

(Одговор на членот Cacko)
Непосредна врска до пораките: 133
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 16:35:22   
nenicka
ме  интересира каде и кога ке има на телевизија тоа што се снимаше

(Одговор на членот Cacko)
Непосредна врска до пораките: 134
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 16:36:32   
Еца
Еве само што дознав на Сител ќе биде во вторник околу 8.15 , а на МТВ до вечер ке дознаам и ќе ви напишам точен терминuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот nenicka)
Непосредна врска до пораките: 135
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 16:42:32   
Bogdancanka
супер јас обавезно ке ве гледам уште денес ке си запишам да не изумам user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 136
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 16:52:09   
Julie1
Во понеделник ќе подготвиме посебна страна на Рингераја со слики и краток текст кој Еца ќе го спреми (Еца во твое име зборувам :) ) и место за нашите поддржувачи. Таму ќе може да ги погледнете и сите слики, а се надевам дека ке успееме и некое видео да поставиме.

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 137
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 17:02:49   
Палешка РР
ИЗВОРНА ПОРАКА: Mila na mama

Баш ми е жал за Палешка. Очекував да запознаам драга прилепчанка. Не знаев дека е проблем превозот инаку ќе и органзиирав да дојде со шофер од на маж ми фирмата тие секој ден се на релација Битола -Скопје. За друг пат обавезно да ми се јави ако сака да дојде.
Поздрав до Прилеп, мој роден град ама дури и градоначалникот ме кара што ич не го посетувамuser posted image user posted image user posted image


Мила на мама, ајде следниот пат user posted image user posted image user posted image
Поздрав од Прилеп и ќе го поздравам градоначалникот user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Mila na mama)
Непосредна врска до пораките: 138
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 19:17:14   
mami
лудо, незаборавно, забавно, еуфорично...немам веќе зборови..прекрасно беше..и Браво за Неничка, Елена, Цацко, Анушка што дојдоа со своите најмали, луѓе па таму имавме бепчиња од по 2-3 месеци, кукли најубави сите...Мило ми е што се собравме во голем број, криво ми е што многу од вас неможеа да не дружат и едвај чекам следното дружење да го направиме поголемо, да се сбереме сите...

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 139
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 20:25:08   
srekna mama
Леле сега читам и многу ми е драго што сте си поминале прекрасночжал ми е што не се дружевме,ама следна прилика сигурно!Ќе гледам обавезно,на таков начин ќе почуствѕвам од атмосферата таму!Браво за дружењето и добрата организација!user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 140
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 21:21:09   
Aleksandra
Za denesnoto druzenje nemam zborovi kako da vi opisam kolku ubavo si pominavme, bese interesno, zabavno, smeski user posted image user posted image user posted image , pogotovo mnogu smesni bea igrite sto gi imase a i bravo za tatkovcite sto se pokazaa na delo a i za site majki natprevaruvacki edno golemo BRAVO, vklucuvajki me i meneuser posted image user posted image ....
Super si pominavme i me raduva sto ne imase vo pogolem broj za razlika od prvoto druzenje. Samo napred taka da prodolzi...
Imam sliki sto gi slikav na druzenjeto edno 145 sliki i tie sto se pointeresni i ubavo izlezeni vi vetuvam deka denes do polnok ke gi stavam na stranata za da moze site da gi vidite sto ste propustile (ova vazi za tie sto se od Skopje).

(Одговор на членот srekna mama)
Непосредна врска до пораките: 141
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 22:40:29   
Iva
Јас одлично си поминав, а и наградичка си земамuser posted image user posted image user posted image , важно сите се забавуваат и децата и ние постарите, со еден збор ЕКСТРА. Браво за организаторите и им посакувам уште многу вакви дружења да ни органиризираатuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Aleksandra)
Непосредна врска до пораките: 142
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
25.10.2009 0:41:22   
Еца
кликни тука за уште слики од дружењето

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 143
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
25.10.2009 2:16:32   
denicka
sega gi vidov slikite i mnogu mi e milo sto super ste si pominale. a bas mi e zal sto nemozev da ostanam. iako se vodov na kratko so Eca i Julie. pozdrav do site. i dobra nok.
p.s. super si pominav na svadba user posted image

_____________________________

Bless and you will be blessed!

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 144
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
25.10.2009 17:45:05   
Visnja
Na fotografijama se vidi da ste zaista uzivale...
BRAVO! user posted image
Pozdrav iz Sarajeva user posted image

(Одговор на членот denicka)
Непосредна врска до пораките: 145
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
25.10.2009 20:33:21   
Natasha5
user posted image user posted image user posted image user posted image  за малце ке бевме присутни се се смени до последен мом.user posted image

(Одговор на членот Visnja)
Непосредна врска до пораките: 146
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
25.10.2009 21:20:40   
mami
Нате ма, баш ми е криво што недојдовте, а ептен сакав да сте таму, па првото рингераја бебенце ни е Јана...ајде здравје на следното

(Одговор на членот Natasha5)
Непосредна врска до пораките: 147
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
25.10.2009 21:44:07   
Julie1
Еца доби ли информација кога ќе биде емитувањето на МТВ...

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 148
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
25.10.2009 22:46:40   
nenicka
сакав да ја прашам еци во вторник во журнал од6,45 ке има ли а кога на мтв

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 149
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
25.10.2009 22:48:33   
ZVONCICA
ej devojki vo temata RODENDENSKA torta postaviv prasanja pa ako imate informacija nekoja ve molam napisete tamu POZDRAVCE

(Одговор на членот nenicka)
Непосредна врска до пораките: 150
Страница:   <<   < Претходна страница  4 5 [6] 7 8   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  4 5 [6] 7 8   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?