|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
19.10.2009 10:21:10   
mis.
Доколку има натпревар во лазење се разбира на бебињаuser posted image   го пријавувам Стефан,обожава да лазиuser posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 76
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
19.10.2009 10:44:03   
mami
може, ке се размисли..ајде мамилки уште некој предлог? која игра би сакале да ја вметнеме?

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 77
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
20.10.2009 14:35:55   
mami
се ближи..уште неколку дена...и ке се дружиме, и ке се наградуваме и ке јадеме мекици и ке си поминеме најубаво на свет...се надевам дека ке ве видам во што поголем бројuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 78
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
20.10.2009 14:43:45   
profesorica
леле јас дефинитивно не доаѓамuser posted image user posted image user posted image на работа сум до 1 па одам за охрид на свадба.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 79
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
22.10.2009 12:48:31   
mami
моментално се подготвува плеј листата за дружењето, ајде мили да ве чујам, музички желби, детски песни се разбира, кои би сакале да ги чуете таму?

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 80
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
22.10.2009 12:50:39   
Iva
Јас нејверојатно ќе дојдам со мм и само со Михајло, Тео уште не е опоравен како што треба со пнеумонијата. Али доаѓам сигурно

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 81
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
22.10.2009 13:08:23   
Julie1
Пренесувам благодарност од Црвен Крст, за нашата активност, во сабота организирано ќе ги превземат донираните работи и истите ќе бидат распределени до финансиски ранлива група на семејства. Се надевам на голем одзив на целата акција за донација на Црвен Крст!

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Iva)
Непосредна врска до пораките: 82
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
22.10.2009 13:15:46   
mami
Охооо мајка ми спремила еден куп алишта дома, се чудам само како ке ги донесамuser posted image а  ке тргнам некои играчки на страна, има Лука доволно, малку и за тие што немаат нека се најде

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 83
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
22.10.2009 13:16:12   
Mammy
Ајде кој има FACEBOOK Профил, во статус нека ја пренесе пораката на РР за дружењето во сабота...ем уште малку реклама и за нашата РР.user posted image

За жал јас неа да можам да дојдам..уште ми е плачко Арман..user posted image
Вие поминете си нај нај нај...user posted image

_____________________________

Me, Myself and You..and our Baby too...

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 84
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
22.10.2009 13:20:15   
mami
речено- сторено, кај мене и онака на статус е цело време страната, сега директен линк и до дружењето има...

е зошто плачко? донеси го ти, ке видиш, при толку дади таму нема ни да те побараuser posted image user posted image

(Одговор на членот Mammy)
Непосредна врска до пораките: 85
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
23.10.2009 8:05:00   
Еца
Драги мои толку сум возбудена што едвај чекам сите да ве видам и запознаам. Најважно е нашето дружење и дружењето на нашите најмили, плус чувството дека ќе помогнеме некому ме прави уште поисполнета и среќна, а ќе има и некои изненадувања и гледајте во што поголем број да си ги земете и сопрузите зошто малку повеќе нив ќе ги вклучиме ви игрите преку кои ќе треба да освојат некоја награда за своето детенце. Ќе има за сите по нешто, само вие дојдетеuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 86
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
23.10.2009 9:12:15   
Весна
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  
user posted image  user posted image  user posted image

Ах, јас колку сум само возбудена!

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 87
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
23.10.2009 9:17:06   
Еца
Еј Весна немој да мислиш дека вас трудните сме ве заборавиле. Не, не мила имаме и игра само за трудници, па и за вас има награди user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Весна)
Непосредна врска до пораките: 88
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
23.10.2009 19:28:18   
Tanja K.
Uste malku i ke se sretneme site mamici.Se nadevam na ubav pomin.Dali znaete kolku ke dojdat,dali ke ne sobere site tamu?Nie ke bideme na kratko bidejki od 1 sme na super zvezda.No kako i da e ke se sretneme i druzime.
Dali ste spremni?


(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 89
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
23.10.2009 19:35:30   
Еца
Точен број не знаеме, но многу повеќе се од бројката кои се пријавиле тука на форумот. Се надевам дека ќе не собереuser posted image user posted image user posted image ма ке биде лудница,а јас едвај чекам со сите да се запознаам што не се знамuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Tanja K.)
Непосредна врска до пораките: 90
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
23.10.2009 19:44:51   
Enika
eh ja ke ispustam, a koj znae koga ke bide slednotouser posted image ajde da si pominete najubavo i cekam sliki koga ke se vratamuser posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 91
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
23.10.2009 19:47:21   
Bogdancanka
Ви посакувам убаво да си поминете ,баш убаво а само да знаете мене колку ми е мака што неможам да дојдамuser posted image user posted image user posted image али ајде се надевам некоја друга прилика поз и уште еднаш ви посакувам нај нај нај помин мамички

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 92
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
23.10.2009 19:54:52   
Mamicka3
И мене ми се иде ама немаме 40 денаuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   па  убаво да си поминете сите па ке се запознаеме во друга прилика

_____________________________

Децата се најголемо богатство
Марио 31.10.2002
Ана Марија 01.11.2005
Трајче 20.09.2009

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 93
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
23.10.2009 20:23:07   
srekna mama
леле ама убаво,ќе си се дружите утреuser posted image .јас нема да дојдамuser posted image ,баш ми е криво.Да си поминете најубаво мои рингерајкиuser posted image

(Одговор на членот Mamicka3)
Непосредна врска до пораките: 94
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
23.10.2009 20:33:37   
arh_diz
Bas mi e krivo sto nemozam da dojdam daleku sum user posted image user posted image . Se nadevam deka ke ve zapoznam vo nekoja naredna prilika . Ubavo da si pominete

(Одговор на членот srekna mama)
Непосредна врска до пораките: 95
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 9:13:21   
mami
мамички, се надевам дека дождот нема да ве предомисли ике се видиме сите за едно два часа...на затворено ке сме, па грабнете чадор и со децата во Тиквичка да ве видам сите...

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 96
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 9:15:48   
profesorica
:(((((((( на работа сум-многу ми е криво што нема да се дружиме user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 97
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 9:28:56   
niki
Поздрави од нас, убаво поминете си, па на рапорт потоа!

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 98
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 9:56:56   
Tanja K.
Mislam deka vremeto netreba da e precka.Iako nedojdam mnogu ke se znae deka e poradi vremeto.No mislam deka prestana da vrne samo malku duva.Oblecete se potoplo i trgajte.Se gledame tamu.

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 99
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 10:38:14   
mis.
Еве јас излегувам па ќе пишам како ќе си поминеме.А вие што нема да дојдете ве оставам да пазите на ррuser posted image Па ќе гледаме слики.

(Одговор на членот Tanja K.)
Непосредна врска до пораките: 100
Страница:   <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?