|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Поставување на линк во постот
12.10.2009 22:39:53   
Julie1
Разговорите на РР ќе ни бидат попрегледни доколку наместо класичен линк на пример за пренасочување на пример http://www.ringeraja.mk/anketeNew.asp , поставите скриен линк на следниот начин:

1. Го селектирате зборот која сакате да го линкувате пример Клик тука
2. Кликате на копчето над прозорчето каде пишувате user posted image   и на празното под Enter url  го ставате линкот до кој сакате да насочите пример http://www.ringeraja.mk/anketeNew.asp 

Така ке нема да имаме огромни линкови за поврзување меѓу текстовите.

Да бидеме попрегледни ги молам модераторите во иднина да прават промена на линковите на овој начин.


< Поракaта ја уредил Julie -- 12.10.2009 22:40:22 >


_____________________________

And this is my beautiful life ...
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Поставување на линк во постот
23.4.2010 9:25:02   
mother 29
имаше прашање за како да се постави скриен линк ..тоа што изгледа  вака(КЛИКНИ ТУКА)!
значи сите Вие, рр-корисници можете да поставувате скриен линк,не само админитеuser posted image
еве го објаснувањето...за да ни биде рр попрегледна и поубава!

< Поракaта ја уредил mother 29 -- 23.4.2010 10:06:49 >

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 2
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

Dali ?
Jana9

Dali ste popustliv roditel?

Da (100%)

Ne (0%)

Ponekogas (0%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!