|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Бутици за детска облека
11.4.2010 11:24:38   
ripce
Април, рипче е од Штип user posted image , па кога ќе идеме накај Скопје одиме на шопинг заедно user posted image

_____________________________

"Кога сте мајка никогаш не сте сами во своите мисли. Мајката секогаш мора да мисли два пати, еднаш за себе и еднаш за своите деца."

(Одговор на членот April)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Бутици за детска облека
11.4.2010 16:15:06   
April
ИЗВОРНА ПОРАКА: ripce

Април, рипче е од Штип user posted image , па кога ќе идеме накај Скопје одиме на шопинг заедно user posted image


леле рипче, извини, срам да ми е...што ми се увртело дека си од БТ user posted image

како и да е, се гледаме во СК на кафе и шопинг user posted image

(Одговор на членот ripce)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Бутици за детска облека
11.4.2010 20:45:59   
Viktori
Ima и во лептокарија дуќан со прекрасна детска облека. Бамбисимо се вика, во последниот ред некаде на средината назад гледа, накај градинката. Ептен убави и квалитетни парталчиња, а и не многу теткински алиштенца за девојчиња, ептен по мој вкус.
Панталончиња до околу 900 ден, блузички 500-700, сукњички 500-600 и тетките што работат се ептен добри.

(Одговор на членот April)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Бутици за детска облека
27.4.2010 4:37:04   
coco
Sekerce se naoga vo Leptokarija imaat preubava detska obleka,vredi da se poseti.

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: Бутици за детска облека
5.5.2010 13:14:29   
marina82
dali nekoj od vas gi iaml onie setovi od bebetto za novorodence? I kolku ste zadovolni od niv. Mislam deka taa e turska firma.

(Одговор на членот coco)
Непосредна врска до пораките: 55
   RE: Бутици за детска облека
5.5.2010 13:19:13   
mamasane
marina82, jas koristev od setovite za bebinja na Bebeto i prezadovolna sum od kvalitetot. Cenite im se dosta pristupacni a kvalitetot e super 

(Одговор на членот marina82)
Непосредна врска до пораките: 56
   RE: Бутици за детска облека
5.5.2010 14:04:41   
dragana_vane
Name it vo Soravia go zatvorija, ili ja smenija lokacijata? Bas sakav da kupam nekoi intersni raboti za devojcinja vidov, no polsednive 3 pati kako odam vo Sk gledam deka butikot e zatvoren.user posted image

(Одговор на членот mamasane)
Непосредна врска до пораките: 57
   RE: Бутици за детска облека
5.5.2010 20:10:50   
Viktori
ИЗВОРНА ПОРАКА: coco

Sekerce se naoga vo Leptokarija imaat preubava detska obleka,vredi da se poseti.


а каде се наоѓа? не можам да се сетам на продавница со такво име... а ја вртам лептокарија секој ден


_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.

(Одговор на членот coco)
Непосредна врска до пораките: 58
   RE: Бутици за детска облека
5.5.2010 22:56:25   
baby mama
ИЗВОРНА ПОРАКА: dragana_vane

Name it vo Soravia go zatvorija, ili ja smenija lokacijata? Bas sakav da kupam nekoi intersni raboti za devojcinja vidov, no polsednive 3 pati kako odam vo Sk gledam deka butikot e zatvoren.user posted image


Da be zatvoren e i jas pred nekoj den bev i se iznenadiv user posted image Ako znae nekoj  dali e premesten neka pise user posted image


_____________________________

Always kiss your children goodnight - even if they''re already asleep.

(Одговор на членот dragana_vane)
Непосредна врска до пораките: 59
   RE: Бутици за детска облека
6.5.2010 10:44:35   
Maca25
Како што ми кажаа ќе го преместат Name it во салата Борис Трајковски. Доле нели има адидас аутлет и ми рекоа дека таму ќе биде и Name it. Се спремам деновиве да проверам.

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот baby mama)
Непосредна врска до пораките: 60
   RE: Бутици за детска облека
18.12.2010 16:43:19   
baby mama
Na ul.Makedonija sproti Peko ima eden detski butik i ima ubava i eftina garderoba. 

_____________________________

Always kiss your children goodnight - even if they''re already asleep.

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 61
   RE: Бутици за детска облека
18.12.2010 16:48:28   
Maca25
ИЗВОРНА ПОРАКА: baby mama

Na ul.Makedonija sproti Peko ima eden detski butik i ima ubava i eftina garderoba. 


истиот го има и во Буњаковец. Убави работки има, а и цените се ок.


_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот baby mama)
Непосредна врска до пораките: 62
   RE: Бутици за детска облека
18.12.2010 16:53:52   
AnnaMolly RR
На 10 метри од мене има милион дуќани што продаваат детска облека (а има и за возрасни), ама работат на големо и не даваат на секој. Мене ме знаат од неколку продавнички дека сме комшии, па зимам за Филип облека за жива бадијала. Термо тренерки за 180 денари, памучни за 140...

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 63
   RE: Бутици за детска облека
18.12.2010 17:07:17   
Viktori
ИЗВОРНА ПОРАКА: AnnaMolly

На 10 метри од мене има милион дуќани што продаваат детска облека (а има и за возрасни), ама работат на големо и не даваат на секој. Мене ме знаат од неколку продавнички дека сме комшии, па зимам за Филип облека за жива бадијала. Термо тренерки за 180 денари, памучни за 140...

анамоли, коа ќе земам плата ти доаѓам на гости user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 64
   RE: Бутици за детска облека
18.12.2010 17:14:25   
AnnaMolly RR
Нема проблем! Соберете се за на шопинг, и после кај мене на кафе.

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 65
   RE: Бутици за детска облека
18.12.2010 17:23:42   
Maca25
доаѓам и јас! АнаМоли ќе не прошверцува user posted image


< Поракaта ја уредил Maca25 -- 18.12.2010 17:24:13 >


_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 66
   RE: Бутици за детска облека
18.12.2010 17:25:36   
Viktori
јас до крајов на неделава очекувам пари, пред Божиќ, па анамоли чекај гости user posted image
телефони по пп


_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 67
   RE: Бутици за детска облека
18.12.2010 22:23:49   
baby mama
ИЗВОРНА ПОРАКА: Maca25

ИЗВОРНА ПОРАКА: baby mama

Na ul.Makedonija sproti Peko ima eden detski butik i ima ubava i eftina garderoba. 


истиот го има и во Буњаковец. Убави работки има, а и цените се ок.


Yes,yes znam jas im se zaakav duri do magacin dodeka ne sfativ deka se raboti za istite butici vo Centar.Ama pa tamu vo magacinot kako povekje izbor da imase.


_____________________________

Always kiss your children goodnight - even if they''re already asleep.

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 68
   RE: Бутици за детска облека
18.12.2010 23:27:49   
Maca25
А каде е магацинот? Викаш повеќе избор има? И двете продавници им се прилично големи. А со цените во магацинот како? Исти се?

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот baby mama)
Непосредна врска до пораките: 69
   RE: Бутици за детска облека
18.12.2010 23:34:55   
baby mama
Cenite se isti,ama pogolem izbor imase togas. A prodavnicata e sproti policiskata stanica na Bitpazar vo edna od kukjite.Ima skalicki za nadole, podrumski dukjan e.A gore ima kukla pred prod.Imaat i magacin so obleka za vozrasni, tamu isto vo blizina.    

_____________________________

Always kiss your children goodnight - even if they''re already asleep.

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 70
   RE: Бутици за детска облека
18.12.2010 23:43:52   
Maca25
Фала срцка. user posted image баш деновиве ќе видам што имаат интересно за Новогодишното дотерување.

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот baby mama)
Непосредна врска до пораките: 71
   RE: Бутици за детска облека
21.1.2011 11:28:52   
AnaSanja
I jas go znam toa mesto. Kupuvav od tamu pred da se porodam i se sto kupiv go iskoristivme epten, pai go prativme na drugo bebe da go nosi

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 72
   RE: Бутици за детска облека
21.1.2011 11:47:26   
penelopa
Облека за син ми купивам претежно до H&M, C&A, Baby Centar, Zara.... а кога ќе дојдам во СК. сигурно ќе ги посетам продавнициве што ги спомнавте во Бисерuser posted image

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот AnaSanja)
Непосредна врска до пораките: 73
   RE: Бутици за детска облека
21.1.2011 11:56:27   
Maca25
Сакам H&M во Скопје!!!! Нина на поклон за НГ доби бундичка од H&M  и е преубава! Баш денес си ја носи во градинка.
Инаку многу убави детски алиштенца има во Софиленд во ГТЦ и Лептокарија. Не убави, преубави има. user posted image


_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 74
   RE: Бутици за детска облека
21.1.2011 13:08:56   
Bjanka
WENICE, i samo wenice, a sega ima i super popust!

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 75
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:


Анкета

Доење.
пеперутка16

Колку долго доеше?