|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?

Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Разговор со стомачето...
12.12.2009 23:03:04   
ananikol
ИЗВОРНА ПОРАКА: pacuvce

Ke cekame zaedno so tebe,draga ananikoluser posted image ...A koga ke ni kazes,ke si pravime zurkauser posted image user posted image user posted image ...Ti posakuvam lesna i ubava bremenost...


Ti blagodaram pacuvce na ubavite zelbi user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот pacuvce)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Разговор со стомачето...
24.12.2009 9:46:51   
BILE.F
Jas sum vo 21-nedela od bremenost i pred okolu dve nedeli pocnav da custvuvam kako mrda, se razbira user posted image kako vibracii i kako pukanki , pa od togas celo vreme mu zboruvam , go galam i mu peam, najmnogu Jingle Bells.Pa ke vidam dali ke ja pameti koga ke se rodi:?

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Разговор со стомачето...
24.6.2010 16:43:44   
vezilka RR
Мажле постојано му зборува на мешето, јас не му зборам многу често ама затоа рацете постојано ми се на стомак, си го галкам и си го гушкам..

(Одговор на членот BILE.F)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Разговор со стомачето...
24.6.2010 16:48:46   
amelbebe
hahah me potseti Vezilka,jas dodeka bev bremena znaci otkako dozna abe covekot kako prvo da mu bese samo me galese i mu zboruvase na stomaceto,a jas ne mu zboruvav samo si go galevuser posted image

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Разговор со стомачето...
24.6.2010 16:52:19   
arh_diz
Jas nekogas i go karamuser posted image user posted image  koga ke me udri po rebro a i nekogas me potiska pa nemozam da disam .Inaku postojano stavam raka na stomak i go galam

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот amelbebe)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Разговор со стомачето...
24.6.2010 17:00:39   
vezilka RR
..их, бре уште од сега ли го караш user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Разговор со стомачето...
24.6.2010 17:07:29   
agnes77
što ubava temauser posted image


ИЗВОРНА ПОРАКА: arh_diz

Jas nekogas i go karamuser posted image user posted image  koga ke me udri po rebro a i nekogas me potiska pa nemozam da disam .Inaku postojano stavam raka na stomak i go galam


ha, ha, ha user posted image user posted image user posted image user posted image  ma nemoj da karaš bebe vo stomak

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Разговор со стомачето...
24.6.2010 17:29:01   
none
me iznasmejavte vezilka i ard _ddgi  mene mi e uste rano ali sigurno ke go galam pa i sega go galam od koga vidov deka e formirano racinja nodjina heheh lele koga ke pocne da mrda user posted image user posted image

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Разговор со стомачето...
15.11.2014 9:40:03   
lolla RR
Ме насмеавте, разнежнивте и расплакавте о приказниве за муабетите со user posted image

И ние му зборуваме редовно на мешето, јас ја користам секја прилика да го погалам и да му кажам сега што правам, каде ке го носам, што ке гледаме итн... најчесто му кажувам што ке јадеме денес и дали му одговара... па му раскажувам колку време го чекаме колку ке го сакаме и чуваме и колку ни го разубави животот последните месеци откако посто ивнатре. И на крај ко идиот се разлипувам, па прекинувам. И така секој ден, емоциите ми се на хај левел.

Му пуштам и музика, на јутуб оние бебешкине песни, ама треба и класични да пробам дали ке реагира на нив.

И мм го бацува цело време, го гали, му ззбори, ова се навистина чудно емотивни моменти кога не ни наликуваме на старите нас. Јас особено ретко покажувам емоции надворешно а сега.... се е сменето. Само нека се живи издрави.

(Одговор на членот none)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Разговор со стомачето...
15.11.2014 12:09:45   
blond
Au redovno si pravam muabet. A so prvoto koga bev user posted image znaev da go karma i jas, da mu vikam zverce, mnogu me klocase, strasni bolki imav user posted image
A sega samo so sinko mu zborime na meshko, dobroutro, dobra nok, spies bebo? i taka user posted image

(Одговор на членот lolla RR)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Разговор со стомачето...
10.12.2014 18:33:48   
caciana
https://www.youtube.com/watch?v=LYAcMk7RDSo#t=179
Videovo morav da go spodelam so vas, zatoa sto e prekrasno lele ne znam kakvo e cuvstvoto user posted image .Ama bliznacive se stvarno temperamentni user posted image
Bidejki ne mozev da najdam soodvetna tema go postiram ovde..kako stomace user posted image . Dokolku ima soodvetna tema go zamoluvam moderatorot da go prefrli postov user posted image

(Одговор на членот blond)
Непосредна врска до пораките: 36
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?